Volleyball

Upcoming
Time
Competitions

TODAY - 20th Jan

14:00
Dinamo Krasnodar Women vs Dinamo Kazan Women
Dinamo Krasnodar Women
20/1
Dinamo Kazan Women
1/50
14:00
Galatasaray Daikin Women vs VakifBank Women
Galatasaray Daikin Women
3/1
VakifBank Women
2/9
14:00
RTU/Robezsardze vs Parnu VK
RTU/Robezsardze
6/1
Parnu VK
1/10
14:00
Svedala Women vs Lindesberg Women
Svedala Women
12/1
Lindesberg Women
1/20
15:00
Aris Women vs Olympiacos Piraeus Women
Aris Women
16/1
Olympiacos Piraeus Women
1/33
15:00
BK Tromso vs Koll
BK Tromso
2/7
Koll
5/2
15:00
CS Arcada Galati vs Dinamo Bucuresti
CS Arcada Galati
1/12
Dinamo Bucuresti
7/1
15:00
Club Italia Women vs Volley Hermaea Women
Club Italia Women
1/4
Volley Hermaea Women
11/4
15:00
Dynamo Moscow vs Gazprom-Yugra Surgut
Dynamo Moscow
1/8
Gazprom-Yugra Surgut
5/1
15:00
Elga Master Idea SM Dubysa vs Daugavpils Universitate
Elga Master Idea SM Dubysa
11/10
Daugavpils Universitate
4/6
15:00
Habo WK vs VBK Tierp
Habo WK
4/11
VBK Tierp
2/1
15:00
Hurrikaani Loimaa vs Rantaperkioen Isku
Hurrikaani Loimaa
1/16
Rantaperkioen Isku
9/1
15:00
Niki Aiginiou vs Ethnikos Alexandroupolis
Niki Aiginiou
8/11
Ethnikos Alexandroupolis
Evens
15:00
Olympiacos Piraeus vs Ethnikos Piraeus
Olympiacos Piraeus
1/50
Ethnikos Piraeus
20/1
15:00
Oriveden Ponnistus Women vs LP Viesti Salo Women
Oriveden Ponnistus Women
13/8
LP Viesti Salo Women
4/9
15:00
RIG Falkoeping Women vs Engelholm Women
RIG Falkoeping Women
16/1
Engelholm Women
1/33
15:00
Raseiniai Norvelita VK vs SK Jekabpils Lusi
Raseiniai Norvelita VK
7/2
SK Jekabpils Lusi
1/5
15:00
Steaua Bucuresti vs Universitatea Cluj
Steaua Bucuresti
1/50
Universitatea Cluj
20/1
15:00
Stod IL vs Randaberg
Stod IL
5/6
Randaberg
5/6
15:00
VaLePa vs Lentopalloseura ETTA Volley
VaLePa
2/7
Lentopalloseura ETTA Volley
5/2
15:00
Zarechie Odintsovo Women vs Dynamo Moscow Women
Zarechie Odintsovo Women
9/1
Dynamo Moscow Women
1/16
15:00
Zenit Saint Petersburg vs Ural Ufa
Zenit Saint Petersburg
1/5
Ural Ufa
7/2
15:45
Lund vs Sodertelge VBK
Lund
7/1
Sodertelge VBK
1/12
16:00
AO Thera Women vs Ajax Evosmou Women
AO Thera Women
1/4
Ajax Evosmou Women
11/4
16:00
BBTS Bielsko-Biala vs Indykpol AZS Olsztyn
BBTS Bielsko-Biala
9/4
Indykpol AZS Olsztyn
1/3
16:00
Dobrudzha 07 vs Levski Volley
Dobrudzha 07
8/11
Levski Volley
Evens
16:00
Panachaiki G.E. vs Iraklis Chalkidas VC
Panachaiki G.E.
12/1
Iraklis Chalkidas VC
1/20
16:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna Women vs Tauron Banimex MKS Dabrowa Gornicza Women
Polski Cukier Muszynianka Muszyna Women
1/16
Tauron Banimex MKS Dabrowa Gornicza Women
9/1
16:00
SCMU Craiova vs Stiinta Explorari Baia Mare
SCMU Craiova
1/9
Stiinta Explorari Baia Mare
11/2
16:00
SK Usti Nad Labem vs VK Ostrava
SK Usti Nad Labem
4/6
VK Ostrava
11/10
16:00
SK bank Legionovia Legionowo Women vs KSZO Ostrowiec Swietokrzyski Women
SK bank Legionovia Legionowo Women
4/6
KSZO Ostrowiec Swietokrzyski Women
11/10
16:00
Sollentuna VK vs Linkopings VC
Sollentuna VK
11/10
Linkopings VC
4/6
16:00
Teteven Volley vs Marek Dupnitsa
Teteven Volley
9/4
Marek Dupnitsa
1/3
16:00
UBE L�Illa Grau vs Unicaja Almeria
UBE L�Illa Grau
12/1
Unicaja Almeria
1/20
16:00
Unirea Dej vs Remat Zalau
Unirea Dej
4/1
Remat Zalau
1/6
16:00
VK Biolars/Jelgava vs OC Limbazi/MSG
VK Biolars/Jelgava
1/10
OC Limbazi/MSG
6/1
16:00
Volley Amriswil vs Biogas Volley Nafels
Volley Amriswil
2/5
Biogas Volley Nafels
7/4
16:30
Dresdner SC Women vs VC Wiesbaden Women
Dresdner SC Women
1/9
VC Wiesbaden Women
11/2
16:30
TV Schonenwerd vs Lausanne UC
TV Schonenwerd
5/2
Lausanne UC
2/7
16:30
UVC Wesser Graz Women vs Asko Linz-Steg Women
UVC Wesser Graz Women
4/7
Asko Linz-Steg Women
5/4
16:30
Volley Koniz Women vs VBC Cheseaux Women
Volley Koniz Women
1/6
VBC Cheseaux Women
4/1
17:00
AAS Mamede vs Clube Kairos
AAS Mamede
11/10
Clube Kairos
4/6
17:00
AERO Odolena Voda vs VK Benatky nad Jizerou
AERO Odolena Voda
6/4
VK Benatky nad Jizerou
1/2
17:00
AO Kifisias vs AO Foinikas Syrou
AO Kifisias
11/10
AO Foinikas Syrou
4/6
17:00
Budowlani Lodz Women vs BKS Aluprof Bielsko-Biala Women
Budowlani Lodz Women
4/11
BKS Aluprof Bielsko-Biala Women
2/1
17:00
Burgerstein Vitamine Volley Jona vs Chenois Geneve Volleyball
Burgerstein Vitamine Volley Jona
3/1
Chenois Geneve Volleyball
2/9
17:00
CV Aguere Women vs Arona Tenerife Sur Women
17:00
Castelo Maia GC vs Esmoriz Ginasio Clube
Castelo Maia GC
1/4
Esmoriz Ginasio Clube
11/4
17:00
Haro Rioja Voley Women vs CV Sant Cugat Women
Haro Rioja Voley Women
4/6
CV Sant Cugat Women
11/10
17:00
Kladno volejbal cz vs VK Euro Sitex Pribram
Kladno volejbal cz
1/5
VK Euro Sitex Pribram
7/2
17:00
La Ermita Textil Santanderina vs CAI Teruel
La Ermita Textil Santanderina
9/1
CAI Teruel
1/16
17:00
Ladies in Black Aachen Women vs Schweriner SC Women
Ladies in Black Aachen Women
3/1
Schweriner SC Women
2/9
17:00
Leixoes SC vs VC Viana-Casa Peixoto
Leixoes SC
1/7
VC Viana-Casa Peixoto
9/2
17:00
MKS MOS Interpromex Bedzin vs Luczniczka Bydgoszcz
MKS MOS Interpromex Bedzin
8/15
Luczniczka Bydgoszcz
11/8
17:00
Makedones Axiou Women vs ASP Korinthos Women
Makedones Axiou Women
1/16
ASP Korinthos Women
9/1
17:00
NIS Vojvodina Novi Sad vs Nis
NIS Vojvodina Novi Sad
1/20
Nis
12/1
17:00
SWE Volley-Team Women vs Allianz MTV Stuttgart Women
SWE Volley-Team Women
20/1
Allianz MTV Stuttgart Women
1/50
17:00
Sesi-SP vs Lebes/Gedore/Canoas
Sesi-SP
1/16
Lebes/Gedore/Canoas
9/1
17:00
Sporting de Espinho vs SC Caldas
Sporting de Espinho
1/12
SC Caldas
7/1
17:00
UVC Weberzeile Ried im Innkreis vs SK Posojilnica Aich/Dob
UVC Weberzeile Ried im Innkreis
12/1
SK Posojilnica Aich/Dob
1/20
17:00
VK Jihostroj Ceske Budejovice vs Fatra Zlin
VK Jihostroj Ceske Budejovice
1/16
Fatra Zlin
9/1
17:00
Volley Team CZU Praha vs CEZ Karlovarsko
Volley Team CZU Praha
4/1
CEZ Karlovarsko
1/6
17:30
Evreux VB Women vs Asptt Mulhouse Women
Evreux VB Women
5/1
Asptt Mulhouse Women
1/8
17:30
Iraklis Thessaloniki vs Panathinaikos Athens
Iraklis Thessaloniki
4/11
Panathinaikos Athens
2/1
17:30
Ushuaia Ibiza Voley vs Tarragona SPiSP
Ushuaia Ibiza Voley
1/50
Tarragona SPiSP
20/1
18:00
Avarca de Menorca Women vs Minis Arluy VB Logrono Women
Avarca de Menorca Women
7/2
Minis Arluy VB Logrono Women
1/5
18:00
Mladi Radnik vs Jedinstvo Stara Pazova
Mladi Radnik
1/4
Jedinstvo Stara Pazova
11/4
18:00
SG Union Raiffeisen Waldviertel vs VBC TLC Weiz
SG Union Raiffeisen Waldviertel
1/9
VBC TLC Weiz
11/2
18:00
TSV Herrsching vs Berlin Recycling Volleys
TSV Herrsching
9/2
Berlin Recycling Volleys
1/7
18:00
VBV Trofaiach WSV Eisenerz Women vs PSVBG Salzburg Women
VBV Trofaiach WSV Eisenerz Women
5/6
PSVBG Salzburg Women
5/6
18:00
VfB 91 Suhl Women vs Rote Raben Vilsbiburg Women
VfB 91 Suhl Women
3/1
Rote Raben Vilsbiburg Women
2/9
18:15
Rio Duero San Jose vs C.V. Mediterraneo de Castellon
Rio Duero San Jose
1/20
C.V. Mediterraneo de Castellon
12/1
18:15
Vitoria Guimaraes vs Sporting SP
Vitoria Guimaraes
9/1
Sporting SP
1/16
18:30
Irmato/VC Weert Women vs Coolen-Alterno Women
Irmato/VC Weert Women
2/1
Coolen-Alterno Women
4/11
18:30
Lund Women vs Oerebro Women
18:30
SWD Powervolleys Duren vs SVG Luneburg
SWD Powervolleys Duren
4/7
SVG Luneburg
5/4
18:30
VfB Friedrichshafen vs Netzhoppers KW-Bestensee
VfB Friedrichshafen
1/16
Netzhoppers KW-Bestensee
9/1
18:30
Zaanstad vs Advisie/SSS
Zaanstad
5/2
Advisie/SSS
2/7
19:00
C.V. Melilla vs CV 7 Islas-Vecindario
C.V. Melilla
8/11
CV 7 Islas-Vecindario
Evens
19:00
Draisma Dynamo vs Coniche Topvolleybal Zwolle
Draisma Dynamo
1/10
Coniche Topvolleybal Zwolle
6/1
19:00
Montpellier UC vs Chaumont VB 52
Montpellier UC
6/4
Chaumont VB 52
1/2
19:00
Paris Volley vs Spacer's Toulouse Volley-Ball
Paris Volley
1/7
Spacer's Toulouse Volley-Ball
9/2
19:00
Quimper Women vs RC Cannes Women
Quimper Women
6/1
RC Cannes Women
1/10
19:00
Regio Zwolle Women vs Sliedrecht Sport Women
Regio Zwolle Women
3/1
Sliedrecht Sport Women
2/9
19:00
SG TI Volley Women vs VC Tirol Women
SG TI Volley Women
9/1
VC Tirol Women
1/16
19:00
SV Land Taurus vs Abiant Lycurgus
SV Land Taurus
9/1
Abiant Lycurgus
1/16
19:00
TV Ingersoll Buhl vs Hypo Tirol AlpenVolleys Haching
TV Ingersoll Buhl
7/4
Hypo Tirol AlpenVolleys Haching
2/5
19:00
UVC Holding Graz vs VBK Worther-See-Lowen Klagenfurt
UVC Holding Graz
1/9
VBK Worther-See-Lowen Klagenfurt
11/2
19:00
VC Sneek Women vs Peelpush Women
VC Sneek Women
1/12
Peelpush Women
7/1
19:00
Vandoeuvre-Nancy Women vs Francais St. Cloud Paris Women
Vandoeuvre-Nancy Women
6/4
Francais St. Cloud Paris Women
1/2
19:00
Venelles Women vs Beziers VB Women
Venelles Women
9/4
Beziers VB Women
1/3
19:30
Asterix Kieldrecht Women vs VDK Gent Dames Women
Asterix Kieldrecht Women
1/8
VDK Gent Dames Women
5/1
19:30
Callant Antwerp Women vs VC Oudegem Women
Callant Antwerp Women
3/1
VC Oudegem Women
2/9
19:30
Cassa Rurale Cantu vs Olimpia Pallavolo Bergamo
Cassa Rurale Cantu
11/8
Olimpia Pallavolo Bergamo
8/15
19:30
Datovoc Tongeren Women vs Hermes Volley Oostende Women
Datovoc Tongeren Women
1/9
Hermes Volley Oostende Women
11/2
19:30
Dauphines Charleroi Women vs Lendelede Women
Dauphines Charleroi Women
1/6
Lendelede Women
4/1
19:30
Monini Spoleto vs VBC Mondovi
Monini Spoleto
1/7
VBC Mondovi
9/2
19:30
Mosca Bruno Bolzano vs Stilcasa Taviano
Mosca Bruno Bolzano
4/9
Stilcasa Taviano
13/8
19:30
Noliko Maaseik vs Knack Roeselare
Noliko Maaseik
5/6
Knack Roeselare
5/6
19:30
Pallavolo Brescia vs Sieco Service Ortona
Pallavolo Brescia
2/7
Sieco Service Ortona
5/2
19:30
Polisportiva Tuscania vs Club Italia Roma
Polisportiva Tuscania
2/7
Club Italia Roma
5/2
19:30
Prefaxis Menen vs VBC Waremme
Prefaxis Menen
1/6
VBC Waremme
4/1
19:30
Revivre Milano vs LPR Piacenza
Revivre Milano
8/11
LPR Piacenza
Evens
19:30
Robursport Pesaro Women vs Pomi Casalmaggiore Women
Robursport Pesaro Women
8/11
Pomi Casalmaggiore Women
Evens
19:30
Seesing Personeel vs Inter Rijswijk
Seesing Personeel
1/16
Inter Rijswijk
9/1
19:30
VOC Amigos St. Antonius Zoersel vs Axis Shanks Guibertin
VOC Amigos St. Antonius Zoersel
11/10
Axis Shanks Guibertin
4/6
19:30
Volley Haasrode Leuven vs Lindemans Aalst
Volley Haasrode Leuven
11/4
Lindemans Aalst
1/4
20:00
Renata/Campinas vs UFJF Volei
Renata/Campinas
1/7
UFJF Volei
9/2
20:30
Funvic/Taubate vs Caramuru Volei
Funvic/Taubate
1/16
Caramuru Volei
9/1
21:00
Corinthians / Guarulhos vs Sesc RJ
Corinthians / Guarulhos
3/1
Sesc RJ
2/9
21:00
Sada Cruzeiro vs Copel Telecom/Maringa Volei
Sada Cruzeiro
1/25
Copel Telecom/Maringa Volei
14/1
22:00
Lomas Voley vs Obras de San Juan
Lomas Voley
1/7
Obras de San Juan
9/2
23:00
Gigantes del Sur vs PSM Voley
Gigantes del Sur
1/6
PSM Voley
4/1
23:30
Untref Voley vs Monteros Voley Club
Untref Voley
6/4
Monteros Voley Club
1/2
Volleyball Turkey - Turkey 1. Lig Men's
Inegol vs Gumushane Torul Genclik
20 Jan 10:00
7 More
Match Betting
Inegol
SUSP
Gumushane Torul Genclik
SUSP
Set Handicap
Inegol -2.5
SUSP
Gumushane Torul Genclik +2.5
SUSP
1st Set Winner
Inegol
SUSP
Gumushane Torul Genclik
SUSP
Volleyball Turkey - Turkey 1. Lig Men's
Istanbul Buyuksehir vs Fenerbahce
20 Jan 11:00
2 More
Set Handicap
Istanbul Buyuksehir +2.5
SUSP
Fenerbahce -2.5
SUSP
2nd Set Total Points
Over 47.5
SUSP
Under 47.5
SUSP
Volleyball Russia - Russian Superliga Women
Uralochka-NTMK Ekaterinburg Women vs Yenisei Krasnoyarsk Women
20 Jan 12:00
17 More
Match Betting
Uralochka-NTMK Ekaterinburg Women
1/100
Yenisei Krasnoyarsk Women
33/1
Set Betting
Uralochka-NTMK Ekaterinburg Women 3-1
1/33
Yenisei Krasnoyarsk Women 3-2
28/1
Uralochka-NTMK Ekaterinburg Women 3-2
33/1
|Away Team Total Points
Over 88.5
Evens
Under 88.5
8/11