Handball

Upcoming
Time
Competitions

25th Nov

13:00
Atlas v AIFK
13:00
Chekhovskie Medvedi v Sporting Lisbon
Chekhovskie Medvedi
12/5
Draw
8/1
Sporting Lisbon
1/2
13:00
Otterup HK v Randers HH
13:45
FIF Copenhagen v Frederikshavn fI
14:00
HIFK v Pargas IF
14:00
HK Varberg v IF Hallby HK
HK Varberg
10/11
Draw
8/1
IF Hallby HK
13/10
14:30
Team Tvis Holstebro v Azoty Pulawy
Team Tvis Holstebro
1/4
Draw
14/1
Azoty Pulawy
4/1
15:00
Kristiansand IF v Naerbo
Kristiansand IF
7/2
Draw
12/1
Naerbo
2/7
15:00
RP IF Linkoeping v Skanela IF
RP IF Linkoeping
4/5
Draw
15/2
Skanela IF
6/4
15:00
Rimbo HK Roslagen v Alstermo IF
Rimbo HK Roslagen
9/4
Draw
9/1
Alstermo IF
1/2
15:00
South Korea Women v Russia Women
South Korea Women
3/1
Draw
11/1
Russia Women
4/11
15:00
Stoholm IF v Fredericia Handbold
15:00
Torslanda HK v IFK Tumba HK
15:30
HK Country v Onnereds HK
HK Country
11/2
Draw
12/1
Onnereds HK
1/5
16:00
Boa Hora FC v Aguas Santas Milaneza
Boa Hora FC
4/5
Draw
8/1
Aguas Santas Milaneza
6/4
16:00
Kungaelvs HK v IFK Ystad HK
Kungaelvs HK
13/8
Draw
9/1
IFK Ystad HK
8/11
16:00
OIF Arendal v Frisch Auf Goppingen
OIF Arendal
4/1
Draw
12/1
Frisch Auf Goppingen
1/4
16:30
HBC Nantes v Orlen Wisla Plock
HBC Nantes
2/9
Draw
12/1
Orlen Wisla Plock
9/2
16:30
HC Metalurg Skopje v HC Motor Zaporozhye
HC Metalurg Skopje
3/1
Draw
9/1
HC Motor Zaporozhye
2/5
16:30
THW Kiel v HC Meshkov Brest
THW Kiel
2/5
Draw
9/1
HC Meshkov Brest
3/1
17:00
AM Madeira SAD v CD Xico Andebol
AM Madeira SAD
1/12
Draw
28/1
CD Xico Andebol
11/1
17:00
Balatonfuredi KSE v Fraikin BM Granollers
Balatonfuredi KSE
2/5
Draw
11/1
Fraikin BM Granollers
13/5
17:00
Gorica v Varazdin
Gorica
Evens
Draw
9/1
Varazdin
11/10
17:00
HC Fivers WAT Margareten v HSG Graz
HC Fivers WAT Margareten
1/10
Draw
22/1
HSG Graz
10/1
17:00
Nexe v Ribe-Esbjerg HH
Nexe
8/15
Draw
10/1
Ribe-Esbjerg HH
2/1
17:15
Norway Women v Hungary Women
Norway Women
1/5
Draw
14/1
Hungary Women
11/2
18:00
Alpla HC Hard v Wacker Thun
Alpla HC Hard
8/15
Draw
10/1
Wacker Thun
2/1
18:00
CD Sao Bernardo v Delta/Belenenses
CD Sao Bernardo
13/2
Draw
18/1
Delta/Belenenses
1/6
18:00
Dubrava v Saint Raphael
Dubrava
9/2
Draw
14/1
Saint Raphael
1/4
18:00
HBW Balingen-Weilstetten v TV Emsdetten
HBW Balingen-Weilstetten
3/10
Draw
12/1
TV Emsdetten
7/2
18:00
HC Rhein Vikings v Wilhelmshavener HV
HC Rhein Vikings
8/11
Draw
8/1
Wilhelmshavener HV
8/5
18:00
Helvetia Anaitasuna v Budakalasz CYEB
Helvetia Anaitasuna
1/9
Draw
22/1
Budakalasz CYEB
9/1
18:00
Porec v Umag
Porec
4/5
Draw
7/1
Umag
8/5
18:00
RK Cimos Koper v Gwardia Opole
RK Cimos Koper
2/5
Draw
11/1
Gwardia Opole
14/5
18:00
SC kelag Ferlach/I. v Bregenz Handball
SC kelag Ferlach/I.
11/5
Draw
10/1
Bregenz Handball
1/2
18:00
SG INSIGNIS Handball Westwien v HC Linz AG
SG INSIGNIS Handball Westwien
2/7
Draw
12/1
HC Linz AG
4/1
18:00
SL Benfica v ABC Braga/Uminho
SL Benfica
1/2
Draw
9/1
ABC Braga/Uminho
12/5
18:00
VfL Lubeck-Schwartau v HSG Konstanz
VfL Lubeck-Schwartau
2/11
Draw
14/1
HSG Konstanz
6/1
18:15
TATRAN Presov v Fimleikafelag Hafnarfjar?ar
TATRAN Presov
1/12
Draw
25/1
Fimleikafelag Hafnarfjar?ar
11/1
18:30
Abanca Ademar Leon v Skjern Handbold
Abanca Ademar Leon
Evens
Draw
15/2
Skjern Handbold
5/4
18:30
Dessau-Rosslauer HV 06 v HSG Nordhorn-Lingen
Dessau-Rosslauer HV 06
8/11
Draw
9/1
HSG Nordhorn-Lingen
6/4
18:30
HSC 2000 Coburg v EHV Aue
HSC 2000 Coburg
1/7
Draw
16/1
EHV Aue
7/1
18:30
RK Gorenje Velenje v Kadetten Schaffhausen
RK Gorenje Velenje
2/7
Draw
11/1
Kadetten Schaffhausen
4/1
18:30
Sesvete v Metalac
Sesvete
4/9
Draw
9/1
Metalac
13/5
18:30
Vfl Eintracht Hagen v HG Saarlouis
Vfl Eintracht Hagen
10/11
Draw
8/1
HG Saarlouis
13/10
19:00
ADA Maia/Ismai v Arsenal / Lxs Group
ADA Maia/Ismai
4/9
Draw
10/1
Arsenal / Lxs Group
12/5
19:00
Chambery Savoie v Grundfos Tatabanya KC
Chambery Savoie
1/6
Draw
18/1
Grundfos Tatabanya KC
6/1
19:00
Naturhouse La Rioja v SKA Minsk
Naturhouse La Rioja
3/10
Draw
12/1
SKA Minsk
7/2
19:30
HC Erlangen v MT Melsungen
HC Erlangen
7/2
Draw
9/1
MT Melsungen
1/3
19:30
MMT Seguros Zamora v Bidasoa Irun
MMT Seguros Zamora
15/8
Draw
7/1
Bidasoa Irun
4/6
19:30
SD Teucro v Recoletas At. Valladolid
SD Teucro
13/10
Draw
7/1
Recoletas At. Valladolid
Evens
19:30
TV 05/07 Huttenberg v TSV GWD Minden
TV 05/07 Huttenberg
11/10
Draw
7/1
TSV GWD Minden
11/10
Handball Finland - Finnish SM-sarja Liga
Atlas v AIFK
25 Nov 13:00
2 More
Total Goals Over/Under 55.5
Over 55.5
5/6
Under 55.5
5/6
Total Goals Odd/Even
Odd
5/6
Even
5/6
Handball World Club Competitions - Champions League Men's
Chekhovskie Medvedi v Sporting Lisbon
25 Nov 13:00
7 More
Match betting
Chekhovskie Medvedi
12/5
Draw
8/1
Sporting Lisbon
1/2
Half-time result
Chekhovskie Medvedi
2/1
Draw
7/1
Sporting Lisbon
8/13
+1.5 Handicap 2-way
Chekhovskie Medvedi +1.5
Evens
Sporting Lisbon -1.5
8/11
Handball Denmark - Danish Division 1
Otterup HK v Randers HH
25 Nov 13:00
2 More
+3.5 Handicap 2-way
Otterup HK +3.5
5/6
Randers HH -3.5
5/6
Total Goals Over/Under 49.5
Over 49.5
5/6
Under 49.5
5/6