Ice Hockey

Upcoming
Time
Competitions

TODAY - 20th Jan

10:00
Kuznetskie Medvedi v Sarmaty Orenburg
Kuznetskie Medvedi
10/11
Draw
16/5
Sarmaty Orenburg
9/5
11:30
Sibirskie Snaipery v Stalnye Lisy
Sibirskie Snaipery
3/2
Draw
3/1
Stalnye Lisy
11/10
12:00
Dinamo St Petersburg v Chaika
Dinamo St Petersburg
13/10
Draw
14/5
Chaika
13/10
14:00
Dynamo Balashikha v Sokol Krasnoyarsk
Dynamo Balashikha
6/5
Draw
14/5
Sokol Krasnoyarsk
3/2
14:00
Irbis Kazan v Snezhnye Barsy Astana
Irbis Kazan
1/4
Draw
5/1
Snezhnye Barsy Astana
11/2
14:00
JHC Spartak Moscow v Amurskie Tigry
JHC Spartak Moscow
8/13
Draw
7/2
Amurskie Tigry
13/5
14:00
Krasnaya Armiya v Almaz
Krasnaya Armiya
13/20
Draw
16/5
Almaz
13/5
14:00
Molot-Prikamie Perm v Zvezda Chekhov
Molot-Prikamie Perm
21/20
Draw
14/5
Zvezda Chekhov
7/4
14:00
Sputnik Nizhny Tagil v SKA Karelia
Sputnik Nizhny Tagil
11/8
Draw
13/5
SKA Karelia
11/8
14:30
Ladya Togliatti v HC Altai
Ladya Togliatti
1/16
Draw
10/1
HC Altai
11/1
15:00
Reaktor Nizhnekamsk v Omskie Yastreby
Reaktor Nizhnekamsk
10/11
Draw
10/3
Omskie Yastreby
9/5
15:30
HC Khimik Voskresensk v Saryarka Karagandy
HC Khimik Voskresensk
5/1
Draw
4/1
Saryarka Karagandy
1/3
16:00
HK Spisska Nova Ves v HK 36 Skalica
HK Spisska Nova Ves
19/20
Draw
17/5
HK 36 Skalica
13/8
16:00
HK Trnava v HC 07 Detva
HK Trnava
4/1
Draw
9/2
HC 07 Detva
4/11
16:00
MHK Krylia Sovetov v Loko Yaroslavl
MHK Krylia Sovetov
6/1
Draw
11/2
Loko Yaroslavl
2/9
16:00
MHk 32 Liptovsky Mikulas v HK Poprad
MHk 32 Liptovsky Mikulas
6/5
Draw
16/5
HK Poprad
8/5
16:00
Russkie Vityazi Chekhov v HC Taifun
Russkie Vityazi Chekhov
1/3
Draw
17/4
HC Taifun
19/4
16:00
THK Tver v Torpedo Ust-Kamenogorsk
THK Tver
15/8
Draw
16/5
Torpedo Ust-Kamenogorsk
10/11
16:20
HC Pardubice v Ocelari Trinec
HC Pardubice
11/5
Draw
10/3
Ocelari Trinec
10/11
16:30
BK Mlada Boleslav v Mountfield HK
BK Mlada Boleslav
3/2
Draw
3/1
Mountfield HK
13/10
16:30
HC Litvinov v HC Olomouc
HC Litvinov
8/15
Draw
18/5
HC Olomouc
15/4
16:30
HK Dinamo ST Petersburg v Yermak Angarsk
HK Dinamo ST Petersburg
23/20
Draw
5/2
Yermak Angarsk
13/8
16:30
HK Riga v Serebryanye Lvy St Petersburg
HK Riga
18/5
Draw
15/4
Serebryanye Lvy St Petersburg
4/9
16:30
Hermes v JYP-Akatemia
Hermes
3/4
Draw
10/3
JYP-Akatemia
11/5
16:30
Jokipojat v LeKi
Jokipojat
2/3
Draw
10/3
LeKi
5/2
16:30
KalPa v Tappara
KalPa
11/8
Draw
11/4
Tappara
8/5
16:30
KeuPa HT v Espoo United
KeuPa HT
11/10
Draw
3/1
Espoo United
3/2
16:30
Kiekko-Vantaa v SaPKo
Kiekko-Vantaa
5/4
Draw
3/1
SaPKo
11/8
16:30
Lukko v SaiPa
Lukko
19/20
Draw
3/1
SaiPa
11/5
16:30
Mytishchinskie Atlanty v HK MVD
Mytishchinskie Atlanty
9/4
Draw
10/3
HK MVD
8/11
16:30
Pirati Chomutov v HC Karlovy Vary
Pirati Chomutov
1/2
Draw
4/1
HC Karlovy Vary
4/1
16:30
RoKi v Heinolan Peliitat
RoKi
Evens
Draw
16/5
Heinolan Peliitat
8/5
17:00
Dukla Trencin v HK Nitra
Dukla Trencin
9/5
Draw
16/5
HK Nitra
21/20
17:00
HC Bili Tygri Liberec v HC Plzen
HC Bili Tygri Liberec
8/13
Draw
7/2
HC Plzen
16/5
17:00
HC Kometa Brno v PSG Zlin
HC Kometa Brno
8/13
Draw
18/5
PSG Zlin
16/5
17:00
HC Nove Zamky v HC Kosice
HC Nove Zamky
11/5
Draw
17/5
HC Kosice
17/20
17:00
HC Presov 07 v MHC Martin B
HC Presov 07
1/50
Draw
12/1
MHC Martin B
14/1
17:00
HK 95 Panthers Povazska Bystrica v HK Dukla Michalovce
HK 95 Panthers Povazska Bystrica
11/2
Draw
6/1
HK Dukla Michalovce
2/9
17:00
HKm Zvolen v MsHK Zilina
HKm Zvolen
21/20
Draw
16/5
MsHK Zilina
7/4
17:00
MHC Martin v HC 05 Banska Bystrica
MHC Martin
2/1
Draw
10/3
HC 05 Banska Bystrica
19/20
17:00
Ujpest Budapest v ASC Corona 2010 Brasov
Ujpest Budapest
13/20
Draw
10/3
ASC Corona 2010 Brasov
5/2
17:30
Fehervari Titanok v HSC Csikszereda
Fehervari Titanok
8/15
Draw
10/3
HSC Csikszereda
10/3
17:30
HC Orli Znojmo v EC Dornbirn
HC Orli Znojmo
17/20
Draw
10/3
EC Dornbirn
2/1
18:00
AIK IF v IK Pantern
AIK IF
Evens
Draw
16/5
IK Pantern
2/1
18:00
Almtuna IS v BIK Karlskoga
Almtuna IS
6/5
Draw
16/5
BIK Karlskoga
13/8
18:00
Esbjerg Energy v Odense Bulldogs
Esbjerg Energy
11/10
Draw
16/5
Odense Bulldogs
8/5
18:00
Ferencvarosi TC v Dunarea Galati
Ferencvarosi TC
13/20
Draw
10/3
Dunarea Galati
5/2
18:00
Halmstad HF v HC Dalen
Halmstad HF
21/20
Draw
16/5
HC Dalen
3/2
18:00
Helsingborgs HC v Hanhals IF
Helsingborgs HC
23/20
Draw
16/5
Hanhals IF
7/5
18:00
IK Oskarshamn v Sodertalje SK
IK Oskarshamn
2/3
Draw
17/5
Sodertalje SK
3/1
18:00
Karlskrona HK v Vaxjo Lakers
Karlskrona HK
5/2
Draw
16/5
Vaxjo Lakers
4/5
18:00
Modo Hockey v Mora IK
Modo Hockey
13/10
Draw
3/1
Mora IK
3/2
18:00
Nybro Vikings IF v IF Troja/Ljungby
Nybro Vikings IF
13/5
Draw
10/3
IF Troja/Ljungby
8/13
18:00
Timra IK v Vasterviks IK
Timra IK
19/20
Draw
16/5
Vasterviks IK
2/1
18:00
Tranas AIF v Tyringe Sos
Tranas AIF
2/5
Draw
15/4
Tyringe Sos
15/4
18:15
EC Graz 99ers v Sapa Fehervar AV19
EC Graz 99ers
4/5
Draw
17/5
Sapa Fehervar AV19
11/5
18:15
EC VSV v HDD Olimpija Ljubljana
EC VSV
1/7
Draw
7/1
HDD Olimpija Ljubljana
8/1
18:15
EHC BW Linz v HCB Sudtirol
EHC BW Linz
5/6
Draw
17/5
HCB Sudtirol
2/1
18:15
Vienna Capitals v KAC Klagenfurt
Vienna Capitals
13/20
Draw
7/2
KAC Klagenfurt
11/4
18:30
Dresdner Eislowen v Ravensburg Towerstars
Dresdner Eislowen
Evens
Draw
3/1
Ravensburg Towerstars
13/8
18:30
EC Bad Nauheim v Eispiraten Crimmitschau
EC Bad Nauheim
2/3
Draw
7/2
Eispiraten Crimmitschau
12/5
18:30
EHC Red Bull Munchen v Fischtown Pinguins
EHC Red Bull Munchen
1/2
Draw
4/1
Fischtown Pinguins
18/5
18:30
Eisbaren Berlin v Adler Mannheim
Eisbaren Berlin
11/8
Draw
16/5
Adler Mannheim
11/8
18:30
Grizzlys Wolfsburg v Iserlohn Roosters
Grizzlys Wolfsburg
8/15
Draw
4/1
Iserlohn Roosters
7/2
18:30
Kassel Huskies v Heilbronner Falken
Kassel Huskies
2/5
Draw
4/1
Heilbronner Falken
15/4
18:30
Kolner Haie v ERC Ingolstadt
Kolner Haie
8/13
Draw
4/1
ERC Ingolstadt
3/1
18:30
Krefeld Pinguine v Augsburger Panther
Krefeld Pinguine
11/8
Draw
16/5
Augsburger Panther
11/8
18:30
Lowen Frankfurt v Bietigheim Steelers
Lowen Frankfurt
6/5
Draw
16/5
Bietigheim Steelers
11/8
18:30
Starbulls Rosenheim v ESV Kaufbeuren
Starbulls Rosenheim
11/8
Draw
3/1
ESV Kaufbeuren
5/4
18:30
Straubing Tigers v Schwenninger Wild Wings
Straubing Tigers
19/20
Draw
16/5
Schwenninger Wild Wings
2/1
18:30
Thomas Sabo Ice Tigers v Dusseldorfer EG
Thomas Sabo Ice Tigers
4/7
Draw
15/4
Dusseldorfer EG
10/3
18:30
Wolfe Freiburg v SC Riessersee
Wolfe Freiburg
11/10
Draw
16/5
SC Riessersee
3/2
18:45
EHC Biel v SCL Tigers
EHC Biel
4/5
Draw
10/3
SCL Tigers
5/2
18:45
HC Fribourg-Gotteron v HC Lausanne
HC Fribourg-Gotteron
3/2
Draw
16/5
HC Lausanne
5/4
18:45
HC Lugano v Kloten Flyers
HC Lugano
3/4
Draw
7/2
Kloten Flyers
5/2
18:45
HC Red Ice v Rapperswil-Jona Lakers
HC Red Ice
11/10
Draw
16/5
Rapperswil-Jona Lakers
3/2
18:45
SC Bern v HC Ambri-Piotta
SC Bern
4/11
Draw
9/2
HC Ambri-Piotta
5/1
18:45
ZSC Lions v Geneve-Servette HC
ZSC Lions
8/13
Draw
18/5
Geneve-Servette HC
3/1
19:00
Belfast Giants v Nottingham Panthers
Belfast Giants
Evens
Draw
15/4
Nottingham Panthers
3/2
19:00
EHC Bayreuth v Lausitzer Fuchse
EHC Bayreuth
5/4
Draw
3/1
Lausitzer Fuchse
11/8
19:00
EHC Olten v SC Langenthal
EHC Olten
23/20
Draw
16/5
SC Langenthal
7/5
19:00
GCK Lions v Hockey Academy Zug
GCK Lions
21/20
Draw
16/5
Hockey Academy Zug
8/5
19:00
Gothiques d'Amiens v Dragons de Rouen
Gothiques d'Amiens
12/5
Draw
18/5
Dragons de Rouen
13/20
19:00
HC Ajoie v HC La Chaux-De-Fonds
HC Ajoie
23/20
Draw
10/3
HC La Chaux-De-Fonds
7/5
19:00
HC Thurgau v EHC Winterthur
HC Thurgau
19/20
Draw
10/3
EHC Winterthur
13/8
19:15
Bruleurs de Loups Grenoble v Chamonix-Morzine HC
Bruleurs de Loups Grenoble
3/10
Draw
5/1
Chamonix-Morzine HC
17/4
19:15
Dauphins d'Epinal v Boxers de Bordeaux
Dauphins d'Epinal
3/2
Draw
16/5
Boxers de Bordeaux
21/20
19:30
Braehead Clan v Manchester Storm
Braehead Clan
Evens
Draw
18/5
Manchester Storm
13/8
19:30
Ducs d'Angers v Ducs de Dijon
Ducs d'Angers
4/9
Draw
4/1
Ducs de Dijon
17/5
19:30
Lyon HC v Aigles de Nice
Lyon HC
4/9
Draw
4/1
Aigles de Nice
17/5
19:30
Rapaces de Gap v CSG Strasbourg
Rapaces de Gap
1/4
Draw
11/2
CSG Strasbourg
5/1
Russian - MHL
Kuznetskie Medvedi v Sarmaty Orenburg
20 Jan 10:00
12 More
Match betting 60 mins only
Kuznetskie Medvedi
10/11
Draw
16/5
Sarmaty Orenburg
9/5
Match betting inc OT and pens
Kuznetskie Medvedi
4/7
Sarmaty Orenburg
5/4
Total goals 60 mins only (Over/Under)
Over 5.5
6/5
Under 5.5
8/13
Russian - MHL
Sibirskie Snaipery v Stalnye Lisy
20 Jan 11:30
12 More
Match betting 60 mins only
Sibirskie Snaipery
3/2
Draw
3/1
Stalnye Lisy
11/10
Match betting inc OT and pens
Sibirskie Snaipery
Evens
Stalnye Lisy
8/11
Total goals 60 mins only (Over/Under)
Over 5.5
21/20
Under 5.5
5/7
Russian - MHL
Dinamo St Petersburg v Chaika
20 Jan 12:00
12 More
Match betting 60 mins only
Dinamo St Petersburg
13/10
Draw
14/5
Chaika
13/10
Match betting inc OT and pens
Dinamo St Petersburg
17/20
Chaika
17/20
Total goals 60 mins only (Over/Under)
Over 4.5
4/5
Under 4.5
10/11