Champions League Matches

What will the result be?

Matches Home Draw Away

29/6
13:00
Shirak Gyumri v Nd Gorica
33/20
15/8
31/20
29/6
15:00
FC Irtysh Pavlodar v PFC Dunav Ruse
1/3
16/5
8/1
29/6
15:45
Kairat v Atlantas Klaipeda
1/10
13/2
25/1
29/6
16:00
FK Partizani Tirana v Botev Plovdiv
27/20
9/5
2/1
29/6
16:00
FK Ventspils v Valur Reykjavik
11/10
2/1
9/4
29/6
16:00
Pyunik Yerevan v Slovan Bratislava
19/4
12/5
4/7
29/6
16:20
Trencin v Torpedo Kutaisi
2/5
29/10
6/1
29/6
16:30
FC Levadia Tallinn v Cork City
9/4
21/10
21/20
29/6
17:00
Chikhura Sachkhere v Rheindorf Altach
13/5
2/1
Evens
29/6
17:00
Dinamo Batumi v Jagiellonia Białystok
18/5
12/5
4/6
29/6
17:00
FK Skendija 79 v Dacia Chisinau
3/4
21/10
7/2
29/6
17:00
Shakhter Soligorsk v Suduva Marijampole
1/4
19/5
11/1
29/6
17:00
Vaasa PS v Olimpija Ljubljana
33/20
2/1
29/20
29/6
17:30
Lyngby v Bangor City
1/16
10/1
40/1
29/6
17:30
Nomme Kalju v B36 Torshavn
3/10
7/2
15/2
29/6
17:45
Beitar Jerusalem v Vasas Budapest
4/5
9/4
3/1
29/6
17:45
Ferencvarosi v FK Jelgava
1/4
15/4
9/1
29/6
18:00
AEK Larnaca v Lincoln FC
1/12
17/2
33/1
29/6
18:00
Haugesund v Coleraine
1/9
13/2
25/1
29/6
18:00
Levski Sofia v Sutjeska
2/7
10/3
10/1
29/6
18:00
Olimpia Balti v Sarajevo
6/4
19/10
17/10
29/6
18:00
UE Santa Coloma v NK Osijek
28/1
15/2
1/11
29/6
18:00
Zira v Differdange
3/4
11/5
16/5
29/6
18:30
Esch Fola v Milsami-Ursidos
29/20
19/10
7/4
29/6
19:00
Bala Town v Vaduz
8/1
4/1
2/7
29/6
19:00
Gap Connah's Quay FC v HJK Helsinki
10/1
4/1
1/4
29/6
19:00
Maccabi Tel Aviv v Tirana
1/9
13/2
25/1
29/6
19:00
Midtjylland v Derry City
1/6
5/1
14/1
29/6
19:00
Skenderbeu Korce v Sant Julia
1/11
8/1
22/1
29/6
19:00
Vojvodina Novi Sad v MFk Ruzomberok
6/10
13/5
21/5
29/6
19:30
Domzale v Flora Tallinn
1/2
5/2
5/1
29/6
19:30
Mladost Lucani v Inter Baku
13/10
19/10
19/10
29/6
19:30
Mladost Podgorica v Gandzasar Kapan
10/11
21/10
14/5
29/6
19:30
Siroki Brijeg v Ordabasy Shymkent
31/20
19/10
31/20
29/6
19:30
Tre Penne v Rabotnicki Skopje
9/1
21/5
1/4
29/6
19:45
Crusaders v FK Liepaja
29/20
21/10
8/5
29/6
19:45
Lech Poznan v Pelister Bitola
1/14
17/2
45/1
29/6
19:45
Rangers v Progres Niedercorn
1/22
14/1
50/1
29/6
19:45
ST Josephs FC v AEL Limassol
20/1
11/2
1/7
29/6
19:45
St Johnstone v Trakai FK
2/5
3/1
6/1
29/6
19:45
Valletta v Folgore / Falciano
1/6
24/5
16/1
29/6
19:45
Videoton v Balzan Youth
1/7
11/2
16/1
29/6
19:45
Zeljeznicar v Zeta Golubovci
4/9
11/4
6/1
29/6
20:15
KR Reykjavik v SJK
21/20
2/1
12/5
29/6
20:15
Stjarnan Gardabae v Shamrock Rovers
19/20
23/10
9/4