Fotboll

Kuponger Till

Kommande
Tid
Tävlingar

IDAG - 31st Aug

12:00
Sheffield United U21 - Sheffield Wednesday U21
H
3/4
D
5/2
A
16/5
13:00
Myanmar U19 - Vietnam U19
H
3/1
D
5/2
A
3/4
14:00
Ararat Yerevan II - Alashkert Reserves
H
16/5
D
16/5
A
8/13
14:00
Libanon - Palestine
H
3/4
D
23/10
A
10/3
14:00
Shirak Reserves - Banants Reserves
H
21/20
D
13/5
A
19/10
14:00
Whitehawk - Sutton United
H
9/10
D
27/10
A
5/2
14:30
Indien - Nepal
H
1/4
D
4/1
A
10/1
15:00
Braintree - Aldershot
H
10/11
D
11/5
A
14/5
15:00
Chester (GB) - Guiseley
H
8/11
D
12/5
A
7/2
15:00
Dover - Boreham Wood
H
4/6
D
23/10
A
17/4
15:00
Eastleigh - Torquay
H
13/20
D
13/5
A
15/4
15:00
Forest Green - Bromley
H
11/20
D
14/5
A
9/2
15:00
Gateshead - Lincoln City
H
20/21
D
23/10
A
5/2
15:00
Grimsby - Macclesfield
H
4/11
D
10/3
A
13/2
15:00
Halifax - Barrow
H
13/10
D
21/10
A
15/8
15:00
Southport - Altrincham
H
19/10
D
9/4
A
6/5
15:00
Tranmere - Kidderminster
H
8/15
D
13/5
A
5/1
15:00
Woking - Welling
H
1/2
D
14/5
A
5/1
15:00
Alfreton Town - Gainsborough
H
1/1
D
12/5
A
23/10
15:00
Ashton United - Colwyn Bay
H
3/4
D
13/5
A
14/5
15:00
Basingstoke - Gosport Borough
H
11/10
D
12/5
A
21/10
15:00
Boston United - Tamworth
H
21/20
D
12/5
A
9/4
15:00
Concord Rangers - Margate
H
21/10
D
23/10
A
23/20
15:00
Corby - Solihull
H
11/5
D
12/5
A
21/20
15:00
Daily Bet Bundles 31/08
15:00
Darlington 1883 - Blyth Spartans
H
21/20
D
12/5
A
21/10
15:00
Dartford - Ebbsfleet
H
2/1
D
12/5
A
23/20
15:00
FC United Of Manchester - Curzon Ashton
H
13/20
D
14/5
A
7/2
15:00
FK Sarajevo - Radnik Bijeljina
H
20/21
D
2/1
A
14/5
15:00
Fylde - Stockport
H
20/21
D
12/5
A
5/2
15:00
Gazovik Orenburg - Torpedo Armavir
H
8/15
D
5/2
A
5/1
15:00
Harrogate Town - Bradford PA
H
17/20
D
5/2
A
27/10
15:00
Havant & Waterlooville - Eastbourne Borough
H
4/5
D
13/5
A
3/1
15:00
Maidenhead - Hayes & Yeading
H
4/5
D
27/10
A
29/10
15:00
Maidstone - Chelmsford
H
4/5
D
27/10
A
29/10
15:00
Matlock Town - Ilkeston
H
6/4
D
23/10
A
6/4
15:00
Mickleover Sports - Barwell
H
6/5
D
12/5
A
15/8
15:00
Nantwich Town - Buxton
H
7/5
D
12/5
A
8/5
15:00
North Ferriby - Lowestoft Town
H
21/20
D
12/5
A
9/4
15:00
Nuneaton - Gloucester
H
4/7
D
14/5
A
17/4
15:00
St Albans - Hemel Hempstead
H
11/5
D
12/5
A
21/20
15:00
Stalybridge - Chorley
H
23/10
D
12/5
A
1/1
15:00
Stamford - Grantham Town
H
6/5
D
12/5
A
15/8
15:00
Telford - Brackley Town
H
6/5
D
12/5
A
2/1
15:00
Truro City - Oxford City
H
2/1
D
5/2
A
11/10
15:00
Wealdstone - Bishop's Stortford
H
29/20
D
12/5
A
31/20
15:00
Weston Super Mare - Bath City
H
31/10
D
29/10
A
7/10
15:00
Worcester - Hednesford
H
2/1
D
12/5
A
23/20
15:00
Workington - Ramsbottom United
H
11/20
D
3/1
A
4/1
15:30
Seinajoen JK II - JBK
H
4/6
D
14/5
A
10/3
15:45
Bala Town - Airbus UK
H
19/10
D
11/4
A
21/20
16:00
Dinamo Minsk - FC Minsk
H
20/21
D
11/5
A
5/2
16:00
Pretoria University - Vaal University
H
20/21
D
12/5
A
12/5
16:20
Al Ahli Dubai - Emirates Club
H
8/11
D
14/5
A
14/5
16:30
Jaegersborg - Frederiksberg Alliancen 2000
H
23/20
D
13/5
A
7/4
16:30
Klubi 04 - FC Kiffen
H
3/4
D
13/5
A
14/5
16:30
Volgar Asktrakhan - Tosno
H
13/10
D
21/10
A
19/10
17:00
Hapoel Bnei Lod - Maccabi Ironi Kiryat Gat
H
8/13
D
13/5
A
15/4
17:00
Hapoel Jerusalem - Maccabi Yavne
H
5/4
D
2/1
A
2/1
17:00
Tammeka Tartu - Tulevik Viljandi
H
21/20
D
5/2
A
2/1
17:00
University of the Witwatersrand - Walter Sisulu University
H
20/21
D
12/5
A
5/2
17:00
Volga Novgorod - Kamaz Nab Chelny
H
4/11
D
3/1
A
8/1
17:30
Cheltenham - Wrexham
H
6/4
D
21/10
A
6/4
18:00
Värnamo - Ängelholm
H
10/11
D
5/2
A
12/5
18:00
Aves - Santa Clara
H
5/4
D
19/10
A
9/4
18:00
BATE Borisov - Belshina Bobruisk
H
3/10
D
7/2
A
17/2
18:00
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Rishon LeZion
H
6/5
D
21/10
A
21/10
18:30
Degerfors - Jönköping
H
13/8
D
9/4
A
7/5
18:30
Shinnik Yaroslavl - Tom Tomsk
H
12/5
D
11/5
A
21/20
18:45
Aarau - Neuchatel Xamax
H
1/1
D
23/10
A
23/10
19:00
Belenenses - Maritimo
Du måste vara inloggad och ha ett positivt saldo eller ha lagt ett spel under de senaste 24 timmarna för att kunna titta på livestreaming.
H
6/4
D
9/5
A
19/10
19:00
CFR Cluj - Botosani
H
10/11
D
2/1
A
3/1
19:00
Atletico Colegiales - Uai Urquiza
H
20/21
D
15/8
A
16/5
19:00
CA Fenix - Villa San Carlos
H
3/4
D
19/10
A
9/2
19:15
Bochum - 1860 Munich
H
3/4
D
5/2
A
10/3
19:30
Platanias - Atromitos Athens
H
9/4
D
9/5
A
13/10
19:30
Lens - Le Havre
H
6/4
D
7/4
A
19/10
19:45
Coventry - Southend
H
21/20
D
12/5
A
13/5
19:45
Cork City - St Patrick's Athletic
H
6/5
D
23/10
A
15/8
21:00
Uniao Madeira - Vitoria Guimaraes
Du måste vara inloggad och ha ett positivt saldo eller ha lagt ett spel under de senaste 24 timmarna för att kunna titta på livestreaming.
H
19/10
D
19/10
A
7/5
21:00
2015 Transferfönstret - Specialare (Klubb efter sommarens transferfönster)
22:00
Ferro Carril Oeste - Juventud Gualeguaychu
H
20/21
D
9/5
A
10/3
22:00
Nästa Premier League-manager som slutar
Fotbollsspecialare
2015 Transferfönstret - Specialare (Klubb efter sommarens transferfönster)
31 Aug 21:00
13 Till
Charlie Austin
Man Utd
1/2
QPR
3/1
Bournemouth
6/1
Newcastle
8/1
Norwich
8/1
Edinson Cavani
Arsenal
7/2
Manchester United
5/1
Juventus
20/1
Atletico Madrid
25/1
Napoli
40/1
Paul Pogba
Chelsea
2/1
Manchester City
8/1
Real Madrid
16/1
Barcelona
20/1
PSG
20/1
Engelsk
Coventry - Southend
31 Aug 19:45
54 Till
1 - X - 2
Coventry
21/20
Oavgjort
12/5
Southend
13/5
Korrekt resultat
Coventry 1 - 0
6/1
Coventry 2 - 0
8/1
Coventry 2 - 1
15/2
Coventry 3 - 0
18/1
Coventry 3 - 1
16/1
Engelsk
Cheltenham - Wrexham
31 Aug 17:30
59 Till
1 - X - 2
Cheltenham
6/4
Oavgjort
21/10
Wrexham
6/4
Korrekt resultat
Cheltenham 1 - 0
15/2
Cheltenham 2 - 0
12/1
Cheltenham 2 - 1
17/2
Cheltenham 3 - 0
25/1
Cheltenham 3 - 1
18/1
Tysk
Bochum - 1860 Munich
31 Aug 19:15
47 Till
1 - X - 2
Bochum
3/4
Oavgjort
5/2
1860 Munich
10/3
Korrekt resultat
Bochum 1 - 0
7/1
Bochum 2 - 0
17/2
Bochum 2 - 1
7/1
Bochum 3 - 0
14/1
Bochum 3 - 1
12/1
Portugisisk
Belenenses - Maritimo
31 Aug 19:00
50 Till
1 - X - 2
Belenenses
6/4
Oavgjort
9/5
Maritimo
19/10
Korrekt resultat
Belenenses 1 - 0
5/1
Belenenses 2 - 0
10/1
Belenenses 2 - 1
10/1
Belenenses 3 - 0
25/1
Belenenses 3 - 1
25/1
Portugisisk
Uniao Madeira - Vitoria Guimaraes
31 Aug 21:00
50 Till
1 - X - 2
Uniao Madeira
19/10
Oavgjort
19/10
Vitoria Guimaraes
7/5
Korrekt resultat
Uniao Madeira 1 - 0
6/1
Uniao Madeira 2 - 0
12/1
Uniao Madeira 2 - 1
10/1
Uniao Madeira 3 - 0
33/1
Uniao Madeira 3 - 1
28/1
Engelsk
Hartlepool - Sheffield United
1 Sep 19:00
47 Till
1 - X - 2
Hartlepool
7/2
Oavgjort
11/4
Sheffield United
8/11
Korrekt resultat
Hartlepool 1 - 0
12/1
Hartlepool 2 - 0
22/1
Hartlepool 2 - 1
12/1
Hartlepool 3 - 0
50/1
Hartlepool 3 - 1
33/1
Engelsk
Doncaster - Burton
1 Sep 19:45
47 Till
1 - X - 2
Doncaster
5/4
Oavgjort
12/5
Burton
21/10
Korrekt resultat
Doncaster 1 - 0
6/1
Doncaster 2 - 0
10/1
Doncaster 2 - 1
8/1
Doncaster 3 - 0
22/1
Doncaster 3 - 1
18/1
Engelsk
Morecambe - Walsall
1 Sep 19:45
47 Till
1 - X - 2
Morecambe
3/1
Oavgjort
12/5
Walsall
10/11
Korrekt resultat
Morecambe 1 - 0
11/1
Morecambe 2 - 0
20/1
Morecambe 2 - 1
12/1
Morecambe 3 - 0
50/1
Morecambe 3 - 1
28/1
Engelsk
Notts County - Mansfield
1 Sep 19:45
47 Till
1 - X - 2
Notts County
11/10
Oavgjort
12/5
Mansfield
12/5
Korrekt resultat
Notts County 1 - 0
7/1
Notts County 2 - 0
10/1
Notts County 2 - 1
15/2
Notts County 3 - 0
18/1
Notts County 3 - 1
14/1
Engelsk
Barclays Premier League 2015/16
12 Sep 12:45
6 Till
Vinnare
Manchester City
1/2
Arsenal
5/1
Chelsea
5/1
Manchester United
14/1
Liverpool
40/1
Bästa målskytt i Premier League
Sergio Aguero
2/1
Diego Costa
8/1
Christian Benteke
12/1
Bafetimbi Gomis
18/1
Romelu Lukaku
20/1
Spel på nedflyttning
Sunderland
4/11
Watford
6/5
Norwich
11/8
Aston Villa
7/4
Bournemouth
11/5