Fotboll

Kommande
Tid
Utforska

IDAG - 17th Nov

08:00
Gornik Zabrze II - Pniowek Pawlowice Slaskie
H
2.70
D
3.30
A
2.25
08:30
Barito Putera - PS Mitra Kukar
H
1.57
D
3.75
A
4.75
08:30
Newcastle Jets (women) - Canberra United
Du måste vara inloggad och ha ett positivt saldo eller ha lagt ett spel under de senaste 24 timmarna för att kunna titta på livestreaming.
H
2.90
D
3.60
A
2.00
08:30
PS Tni - Sriwijaya FC Palembang
H
1.90
D
3.40
A
3.30
08:30
Psms Medan - Persepam Madura United
H
1.90
D
3.40
A
3.40
08:50
Australien - Sydkorea
Du måste vara inloggad och ha ett positivt saldo eller ha lagt ett spel under de senaste 24 timmarna för att kunna titta på livestreaming.
H
1.86
D
3.10
A
4.20
09:00
CS Balotesti - ACS Asu Politehnica Timisoara
H
3.00
D
3.40
A
2.05
09:00
Ceske Budejovice - Banik Ostrava
H
3.00
D
3.70
A
1.95
09:00
Dacia Unirea - Daco-Getica Bucuresti
H
4.80
D
4.25
A
1.50
09:00
FC Academica Clinceni - CS Aerostar Bacau
H
1.44
D
4.00
A
5.75
09:00
FC FCSB - Progresul Spartac
H
1.16
D
6.00
A
15.00
09:00
FC Metaloglobus Bucuresti - FC Chindia Targoviste
H
4.50
D
3.70
A
1.61
09:00
FC Ripensia Timisoara - Mioveni
H
2.60
D
3.10
A
2.40
09:00
Farul Constanta - Luceafarul Oradea
H
1.86
D
3.40
A
3.40
09:00
Pandurii Tg Jiu - ACS Energeticianul
H
2.00
D
3.40
A
3.20
09:15
FC Pisek - SK Zapy
H
3.10
D
3.50
A
1.95
09:15
FK Slavoj Vysehrad - FK Olympia Radotin
H
1.70
D
3.70
A
3.90
09:15
Stechovice - Loko Vltavin
H
3.25
D
3.60
A
1.86
09:30
Levski Sofia - Montana
H
1.30
D
4.60
A
8.50
10:00
1. FC Slovacko U19 - FC Vysocina Jihlava U19
H
1.60
D
4.00
A
4.20
10:00
Armenia U19 - Portugal U19
H
41.00
D
12.00
A
1.05
10:00
FC Hradec Kralove U19 - SK Sigma Olomouc U19
H
2.25
D
3.70
A
2.50
10:00
FC Tsarsko Selo - FC Etar Veliko Tarnovo
H
2.40
D
3.20
A
2.55
10:00
FC Viktoria Plzen U19 - 1. FK Pribram U19
H
1.44
D
4.40
A
5.00
10:00
Sabah - Moik Baku
H
1.80
D
3.30
A
3.90
10:00
Wong Tai Sin - Wing Yee Ft
H
5.80
D
4.40
A
1.40
10:00
ZP Sport Podbrezova U19 - MSK Zilina U19
H
2.35
D
3.50
A
2.50
10:30
Metro Gallery Sun Source - Citizen AA
H
2.50
D
3.50
A
2.30
11:00
ACS Poli Timisoara - Petrolul Ploiesti
H
10.00
D
5.50
A
1.22
11:00
Perth Glory (women) - Western Sydney Wanderers
H
1.53
D
4.00
A
4.80
11:00
Timor Leste - Filippinerna
H
SUSP
D
SUSP
A
SUSP
11:30
Thailand - Indonesia
H
SUSP
D
SUSP
A
SUSP
11:45
Garbarnia Krakow - Warta Poznan
H
2.75
D
2.90
A
2.50
12:00
Energetyk Row Rybnik - Gryf Wejherowo
H
2.15
D
3.10
A
3.00
12:00
Fleetwood - Walsall
H
2.10
D
3.20
A
3.60
12:00
Hannover 96 II - FC Hansa Lüneburg
H
1.75
D
3.40
A
4.00
12:00
KFUM - Åsane
H
2.40
D
3.30
A
2.50
12:00
Radomiak Radom - Ruch Chorzow
H
1.57
D
3.70
A
5.00
12:30
Braintree - Solihull Moors
H
3.90
D
3.30
A
1.90
13:00
Borussia Dortmund II - Bonner SC
H
1.50
D
3.90
A
5.25
13:00
Borussia Mönchengladbach II - SG Wattenscheid 09
H
1.95
D
3.30
A
3.25
13:00
FC Augsburg II - TSV 1860 Rosenheim
H
SUSP
D
SUSP
A
SUSP
13:00
FC Pipinsried - VfB Eichstätt
H
SUSP
D
SUSP
A
SUSP
13:00
FV Illertissen - Wacker Burghausen
H
SUSP
D
SUSP
A
SUSP
13:00
Holstein Kiel II - VfB Lübeck
H
2.40
D
3.20
A
2.55
13:00
Kissamikos - Volos Nps
H
SUSP
D
SUSP
A
SUSP
13:00
Köln - 1. FC Kaan-Marienborn
H
1.86
D
3.30
A
3.50
13:00
Rot Weiss Essen - SV Rodinghausen
H
2.05
D
3.20
A
3.10
13:00
SV 19 Straelen - Rot-Weiss Oberhausen
H
3.60
D
3.40
A
1.85
13:00
SV Lippstadt 08 - Fortuna Düsseldorf II
H
2.00
D
3.25
A
3.25
13:00
SV Schalding-Heining - Greuther Fürth II
H
SUSP
D
SUSP
A
SUSP
13:00
SpVgg Bayreuth - FC Schweinfurt 05
H
SUSP
D
SUSP
A
SUSP
13:00
TV Herkenrath - Wuppertaler SV
H
4.00
D
3.60
A
1.72
13:00
VfR Garching - SV Heimstetten
H
SUSP
D
SUSP
A
SUSP
13:00
Viktoria Aschaffenburg - FC Memmingen
H
SUSP
D
SUSP
A
SUSP
13:00
Werder Bremen II - Eintracht Norderstedt
H
1.53
D
3.90
A
5.20
13:30
SS Monospolis - Sicula Leonzio
H
2.35
D
2.75
A
3.00
13:30
Siracusa - Bisceglie
H
2.15
D
2.80
A
3.30
13:30
Trapani Calcio - Virtus Francavilla
H
1.53
D
3.40
A
6.00
14:00
Serbien - Montenegro
H
1.36
D
4.50
A
9.50
15:00
Accrington - Barnsley
H
3.60
D
3.50
A
2.00
15:00
Airdrie - East Fife
H
2.55
D
3.20
A
2.55
15:00
Alfreton - Nuneaton Town FC
H
2.00
D
3.40
A
3.20
15:00
Altrincham - York
H
2.00
D
3.40
A
3.20
15:00
Annan - Stirling
H
2.10
D
3.40
A
3.00
15:00
Ayr - Morton
H
1.53
D
3.90
A
6.00
15:00
Ayr, Partick Thistle och Inverness
15:00
Barrow - Eastleigh
H
2.30
D
3.00
A
3.10
15:00
Bath - Eastbourne
H
1.75
D
3.50
A
4.00
15:00
Berwick - Albion
H
2.15
D
3.30
A
3.00
15:00
Blyth Spartans - Curzon Ashton FC
H
2.30
D
3.20
A
2.80
15:00
Boreham Wood - Ebbsfleet
H
2.25
D
3.10
A
3.20
15:00
Boston - Southport
H
2.05
D
3.30
A
3.20
15:00
Bradford PA - Ashton
H
1.70
D
3.75
A
4.00
15:00
Brechin - Arbroath
H
4.00
D
3.50
A
1.75
15:00
Bristol Rovers - Scunthorpe
H
2.00
D
3.40
A
3.60
15:00
Burton - Coventry
H
2.25
D
3.20
A
3.25
15:00
Bury - Stevenage
H
1.60
D
3.80
A
5.75
15:00
Chelmsford City - Truro City
H
1.50
D
4.00
A
5.50
15:00
Chesterfield - Havant And Waterlooville
H
1.85
D
3.20
A
4.25
15:00
Chippenham - Wealdstone FC
H
2.40
D
3.30
A
2.60
15:00
Chrobry Glogow U19 - GKS Tychy 71
H
2.40
D
3.10
A
2.80
15:00
Coleraine - Glentoran
H
1.66
D
3.60
A
4.60
15:00
Crewe - Tranmere
H
2.87
D
3.30
A
2.40
15:00
Dag & Red - AFC Fylde
H
4.60
D
3.40
A
1.75
15:00
Darlington FC - Hereford
H
1.85
D
3.40
A
3.80
15:00
Doncaster - AFC Wimbledon
H
1.90
D
3.50
A
3.80
15:00
Doncaster, Southend och Peterborough
15:00
Dulwich Hamlet - Oxford City
H
2.00
D
3.40
A
3.10
15:00
East Thurrock - Hemel Hempstead
H
3.20
D
3.40
A
2.00
15:00
Edinburgh City - Alloa
H
3.25
D
3.30
A
2.00
15:00
Elgin - Clyde
H
3.10
D
3.30
A
2.05
15:00
Exeter - Northampton
H
2.37
D
3.25
A
3.00
15:00
FC United - AFC Telford
H
2.55
D
3.20
A
2.50
15:00
Falkirk - Partick
H
3.40
D
3.10
A
2.10
15:00
Forest Green - Morecambe
H
1.60
D
3.80
A
5.80
15:00
Forfar - Dumbarton
H
2.65
D
3.25
A
2.37
15:00
Gateshead - Sutton
H
2.55
D
3.00
A
2.75
15:00
Gloucester City - St Albans City
H
2.50
D
3.40
A
2.45
15:00
Grimsby - Crawley
H
2.60
D
3.20
A
2.70
15:00
Guiseley - Spennymoor
H
2.50
D
3.20
A
2.55
15:00
Halifax - Dover
H
2.25
D
3.10
A
3.10
15:00
Hampton & Richmond Borough - Dartford
H
2.25
D
3.20
A
2.87
15:00
Hungerford - Billericay
H
4.80
D
3.80
A
1.60
15:00
Kidderminster - Chorley
H
2.05
D
3.30
A
3.10
15:00
Leamington - Chester (GB)
H
2.65
D
3.30
A
2.35
15:00
Leyton Orient - Bromley
H
1.60
D
3.70
A
5.20
15:00
Luton - Plymouth
H
1.50
D
4.33
A
6.50
15:00
MK Dons - Macclesfield
H
1.36
D
4.80
A
9.00
15:00
MKS Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwalki
H
1.75
D
3.40
A
4.25
15:00
Maidstone - Wrexham
H
3.80
D
3.10
A
2.00
15:00
Malaga - Gimnastic Tarragona
H
1.33
D
4.33
A
11.00
15:00
Mansfield - Port Vale
H
1.61
D
3.60
A
5.75
15:00
Montrose - Stranraer
H
2.10
D
3.20
A
3.20
15:00
Newport - Colchester
H
2.65
D
3.20
A
2.65
15:00
Newry City AFC - Ards
H
2.50
D
3.10
A
2.60
15:00
Notts County - Cheltenham
H
2.25
D
3.25
A
3.20
15:00
Oks 1945 Olsztyn - Bytovia Bytow
H
2.15
D
3.20
A
3.10
15:00
Oldham - Cambridge Utd
H
2.00
D
3.30
A
3.80
15:00
Oxford Utd - Gillingham
H
2.05
D
3.40
A
3.40
15:00
Peterborough - Bradford
H
1.61
D
3.90
A
5.00
15:00
QOS - Inverness CT
H
2.55
D
3.10
A
2.70
15:00
SSV Jeddeloh - VfB Oldenburg
H
2.55
D
3.25
A
2.40
15:00
Salford City - Aldershot
H
1.57
D
3.75
A
5.50
15:00
Shrewsbury - Rochdale
H
2.35
D
3.10
A
3.10
15:00
Slough - Woking
H
2.37
D
3.20
A
2.70
15:00
Southend - Blackpool
H
2.10
D
3.25
A
3.60
15:00
Stenhousemuir - Raith
H
3.90
D
3.60
A
1.80
15:00
Stockport - Brackley Town
H
2.37
D
3.20
A
2.70
15:00
Sunderland - Wycombe
H