Basketball

Upcoming
Time
Competitions

TODAY - 22nd Jan

08:00
Cheongju KB Stars Women v Chuncheon Woori Bank Hansae Women
Cheongju KB Stars Women
8/1
Chuncheon Woori Bank Hansae Women
1/20
08:30
Alaska Aces v Mahindra Enforcers
To watch live streams you must be logged in and have a positive balance or placed a bet in the last 24 hours.
Alaska Aces
2/11
Mahindra Enforcers
10/3
10:00
Kazanozka Kazan Women v MBA Moscow Women
Kazanozka Kazan Women
5/4
MBA Moscow Women
4/7
10:45
Barangay Ginebra San Miguel v Phoenix Fuel Masters
To watch live streams you must be logged in and have a positive balance or placed a bet in the last 24 hours.
Barangay Ginebra San Miguel
4/11
Phoenix Fuel Masters
15/8
11:00
Aquila Basket Trento v New Basket Brindisi
Aquila Basket Trento
11/20
New Basket Brindisi
13/10
11:00
CB Caceres v CB Oviedo
CB Caceres
6/5
CB Oviedo
8/13
11:30
Basket Zaragoza v Unicaja Malaga
Basket Zaragoza
4/5
Unicaja Malaga
10/11
11:30
CB Estudiantes Madrid v Bilbao Basket
CB Estudiantes Madrid
11/20
Bilbao Basket
13/10
11:30
UCAM Murcia v Baskonia
UCAM Murcia
7/4
Baskonia
2/5
11:30
Baloncesto Fuenlabrada v Divina Seguros Joventut
Baloncesto Fuenlabrada
1/4
Divina Seguros Joventut
5/2
11:35
Beijing Ducks v Jiangsu Dragons
Beijing Ducks
2/11
Jiangsu Dragons
10/3
11:35
Chongqing Fly Dragons v Jiangsu Tongxi
Chongqing Fly Dragons
1/3
Jiangsu Tongxi
2/1
11:35
Fujian Sturgeons v Shanxi Dragons
Fujian Sturgeons
3/1
Shanxi Dragons
1/5
11:35
Liaoning Flying Leopards v Xinjiang Flying Tigers
Liaoning Flying Leopards
4/5
Xinjiang Flying Tigers
10/11
11:35
Qingdao Double Stars v Jilin Northeast Tigers
Qingdao Double Stars
2/13
Jilin Northeast Tigers
19/5
11:35
Shandong Lions v Guangdong Southern Tigers
Shandong Lions
8/5
Guangdong Southern Tigers
4/9
11:35
Sichuan Blue Whales v Shanghai Sharks
Sichuan Blue Whales
4/7
Shanghai Sharks
5/4
11:35
Tianjin Ronggang v Foshan Longlions
Tianjin Ronggang
1/20
Foshan Longlions
8/1
11:40
Rosa Radom v Stelmet Zielona Gora
Rosa Radom
9/4
Stelmet Zielona Gora
2/7
12:00
Basketball Nymburk Women v Sokol Hradec Kralove Women
Basketball Nymburk Women
4/5
Sokol Hradec Kralove Women
10/11
12:00
Hong Kong Eastern Long Lions v Alab Pilipinas
Hong Kong Eastern Long Lions
8/13
Alab Pilipinas
6/5
12:00
Nadezhda Orenburg Women v Dinamo Kursk Women
Nadezhda Orenburg Women
7/5
Dinamo Kursk Women
1/2
12:00
Spartak Noginsk Women v Dinamo-GUVD Novosibirsk Women
Spartak Noginsk Women
13/2
Dinamo-GUVD Novosibirsk Women
1/16
12:00
Wilki Morskie Szczecin v AZS Koszalin
Wilki Morskie Szczecin
4/11
AZS Koszalin
15/8
12:10
BC Enisey Krasnoyarsk v BC Lokomotiv Kuban Krasnodar
BC Enisey Krasnoyarsk
4/1
BC Lokomotiv Kuban Krasnodar
1/7
12:30
Fenerbahce SK Women v Yakin Dogu Universitesi
Fenerbahce SK Women
1/3
Yakin Dogu Universitesi
2/1
13:00
Banvit Bandirma v Yesilgiresun Belediye
Banvit Bandirma
1/10
Yesilgiresun Belediye
5/1
13:00
Kayseri Kaski SK Women v Canik Belediye Women
Kayseri Kaski SK Women
1/18
Canik Belediye Women
7/1
13:15
Basket Ravenna v Fortitudo Pallacanestro Bologna 103 SSD
Basket Ravenna
4/9
Fortitudo Pallacanestro Bologna 103 SSD
8/5
13:30
Antakya Belediyesi Women v Adana Botas Women
Antakya Belediyesi Women
4/9
Adana Botas Women
8/5
13:30
Besiktas JK v Anadolu Efes SK
Besiktas JK
4/5
Anadolu Efes SK
10/11
14:00
BC Khimky Moscow v BC Kalev/Cramo
To watch live streams you must be logged in and have a positive balance or placed a bet in the last 24 hours.
BC Khimky Moscow
1/40
BC Kalev/Cramo
11/1
14:00
Juventus Utena v Vytautas
Juventus Utena
4/11
Vytautas
15/8
14:30
FC Bayern Munchen v Baskets Bonn
FC Bayern Munchen
1/25
Baskets Bonn
9/1
14:30
Flammes Carolo Ardennes Women v Basket Landes Women
Flammes Carolo Ardennes Women
2/7
Basket Landes Women
9/4
14:30
Giessen 46ers v SC Rasta Vechta
Giessen 46ers
1/7
SC Rasta Vechta
4/1
14:30
Medi Bayreuth v Baskets Bamberg
Medi Bayreuth
5/2
Baskets Bamberg
1/4
14:30
Tarbes Gespe Bigorre Women v Cavigal Nice Basket Women
Tarbes Gespe Bigorre Women
8/11
Cavigal Nice Basket Women
Evens
15:00
BC Winterthur v SAM Basket Massagno
BC Winterthur
5/2
SAM Basket Massagno
1/4
15:00
BC Zalgiris Kaunas v BC Nevezis
BC Zalgiris Kaunas
1/750
BC Nevezis
25/1
15:00
Joensuun Kataja v Tampereen Pyrinto
Joensuun Kataja
1/16
Tampereen Pyrinto
13/2
15:00
Olympiacos Piraeus v ASA Koroivos Amaliadas
16:00
Artego Bydgoszcz Women v CCC Polkowice Women
Artego Bydgoszcz Women
Evens
CCC Polkowice Women
8/11
16:00
Best Balikesir Basketbol v Darusafaka Dogus
Best Balikesir Basketbol
6/1
Darusafaka Dogus
1/14
16:00
Demir Insaat Buyukcekmece v Galatasaray SK
Demir Insaat Buyukcekmece
7/5
Galatasaray SK
1/2
16:00
KK Mornar v KK Buducnost Podgorica
KK Mornar
8/5
KK Buducnost Podgorica
4/9
16:00
Kara Trutnov Women v BLK Slavia Praha Women
Kara Trutnov Women
4/1
BLK Slavia Praha Women
1/7
16:00
Latvijas Universitate v BK Jekabpils
Latvijas Universitate
5/1
BK Jekabpils
1/10
16:00
Legnano Knights v Pallacanestro Trapani
Legnano Knights
1/3
Pallacanestro Trapani
2/1
16:00
London Lions v Worcester Wolves
London Lions
1/5
Worcester Wolves
3/1
17:00
ALBA Berlin v Lowen Braunschweig
ALBA Berlin
1/25
Lowen Braunschweig
9/1
17:00
AS Junior Pallacanestro Casale v Montepaschi Siena
AS Junior Pallacanestro Casale
2/7
Montepaschi Siena
9/4
17:00
AZS Umcs Lublin Women v Basket Gdynia Women
AZS Umcs Lublin Women
4/11
Basket Gdynia Women
15/8
17:00
Andrea Costa Imola Basket v Aurora Basket Jesi
Andrea Costa Imola Basket
1/2
Aurora Basket Jesi
7/5
17:00
CB Bahia San Agustin v Marin Peixegalego
CB Bahia San Agustin
1/18
Marin Peixegalego
7/1
17:00
FC Barcelona Lassa B v CB Melilla
FC Barcelona Lassa B
15/8
CB Melilla
4/11
17:00
Fortitudo Agrigento v Pallacanestro Biella
Fortitudo Agrigento
1/3
Pallacanestro Biella
2/1
17:00
Glasgow Rocks v Manchester Giants
Glasgow Rocks
1/500
Manchester Giants
22/1
17:00
Kapfenberg Bulls v UBM Traiskirchen Lions
Kapfenberg Bulls
4/11
UBM Traiskirchen Lions
15/8
17:00
Latina Basket v Scafati Basket
Latina Basket
2/7
Scafati Basket
9/4
17:00
MHP Riesen Ludwigsburg v Basketball Ulm
MHP Riesen Ludwigsburg
2/1
Basketball Ulm
1/3
17:00
MKS Dabrowa Gornicza v Polfarmex Kutno
MKS Dabrowa Gornicza
1/16
Polfarmex Kutno
13/2
17:00
NPC Rieti v FMC Ferentino
NPC Rieti
1/2
FMC Ferentino
7/5
17:00
Pallacanestro Chieti v Pallacanestro Trieste
Pallacanestro Chieti
4/5
Pallacanestro Trieste
10/11
17:00
Polisportiva Agropoli v Blu Basket Treviglio
Polisportiva Agropoli
4/5
Blu Basket Treviglio
10/11
17:00
Roseto Sharks v Pallacanestro Ferrara
Roseto Sharks
2/9
Pallacanestro Ferrara
11/4
17:00
St. Johns at Seton Hall
17:00
Team Basket Viola v Virtus Roma
Team Basket Viola
1/2
Virtus Roma
7/5
17:00
US Basket Recanati v Amici Pallacanestro Udinese
US Basket Recanati
8/13
Amici Pallacanestro Udinese
6/5
17:00
Uni Girona CB Women v CB Al-Qazeres Women
Uni Girona CB Women
2/13
CB Al-Qazeres Women
19/5
17:00
Universo Treviso v Pallacanestro 2.015 Forli
Universo Treviso
1/25
Pallacanestro 2.015 Forli
9/1
17:00
Zepter Vienna v Dukes Klosterneuburg
Zepter Vienna
2/17
Dukes Klosterneuburg
9/2
17:05
Golden State Warriors at Orlando Magic
Golden State Warriors
1/12
Orlando Magic
15/2
17:15
Armani Milano v Orlandina Basket
Armani Milano
1/12
Orlandina Basket
11/2
17:15
Basket Brescia Leonessa v Victoria Libertas Pesaro
Basket Brescia Leonessa
2/7
Victoria Libertas Pesaro
9/4
17:15
Openjobmetis Varese v Dinamo Basket Sassari
Openjobmetis Varese
6/5
Dinamo Basket Sassari
8/13
17:15
Pallacanestro Reggiana v Juvecaserta
Pallacanestro Reggiana
1/4
Juvecaserta
5/2
17:15
Pistoia Basket 2000 v Guerino Vanoli Basket
Pistoia Basket 2000
4/11
Guerino Vanoli Basket
15/8
17:15
Reyer Venezia Mestre v Pallacanestro Cantu
Reyer Venezia Mestre
2/9
Pallacanestro Cantu
11/4
17:30
Real Madrid v Valencia BC
Real Madrid
1/4
Valencia BC
5/2
17:35
Hapoel Eilat v Bnei Herzelia
Hapoel Eilat
4/9
Bnei Herzelia
8/5
18:00
Limoges CSP v AS Monaco Basket
Limoges CSP
5/2
AS Monaco Basket
1/4
18:00
Campus Promete Women v Araski Aes Women
Campus Promete Women
8/13
Araski Aes Women
6/5
18:00
Detroit at Northern Kentucky
18:00
George Mason at Richmond
18:00
ICL Manresa v Real Betis
ICL Manresa
11/10
Real Betis
2/3
18:00
Mega Leks v KK Zadar
Mega Leks
1/5
KK Zadar
3/1
18:00
Northwestern at Ohio State
18:00
WBC Wels v Swans Gmunden
WBC Wels
11/20
Swans Gmunden
13/10
19:00
Fairfield at Monmouth
19:00
Georgetown at Xavier
19:00
La Salle at Va Commonwealth
19:00
Oakland at Wright State
19:00
Saint Louis at Dayton
19:00
Siena at Manhattan
19:00
Wofford at East Tenn State
19:45
PMS Basket Torino v SS Felice Scandone Avellino
PMS Basket Torino
17/20
SS Felice Scandone Avellino
17/20
20:00
Illinois Chicago at Valparaiso
20:00
KK Krka Novo Mesto v KK Cedevita Zagreb
KK Krka Novo Mesto
10/3
KK Cedevita Zagreb
2/11
20:00
Youngstown State at Wisc Milwaukee
20:35
LA Lakers at Dallas Mavericks
LA Lakers
19/10
Dallas Mavericks
10/23
21:00
Central Florida at Memphis
21:00
Mogi Das Cruzes v Universo/Vitoria
Mogi Das Cruzes
4/11
Universo/Vitoria
7/4
22:00
Fuerza Regia de Monterey v Abejas de Guanajuato
Fuerza Regia de Monterey
1/100
Abejas de Guanajuato
9/1
23:00
East Carolina at Connecticut
23:05
Phoenix Suns at Toronto Raptors
Phoenix Suns
11/2
Toronto Raptors
1/8
23:30
Virginia Tech at Clemson
Spanish - Liga ACB
Real Madrid v Valencia BC
22 Jan 17:30
11 More
Money Line
Real Madrid
1/4
Valencia BC
5/2
Point Spread
Real Madrid -7.5
17/20
Valencia BC +7.5
17/20
Total points
Over 164.5
5/7
Under 164.5
21/20
Philippine - PBA Philippine Cup
Alaska Aces v Mahindra Enforcers
22 Jan 08:30
10 More
Money Line
Alaska Aces
2/11
Mahindra Enforcers
10/3
Match betting exc OT
Alaska Aces
1/4
Draw
12/1
Mahindra Enforcers
18/5
Point Spread
Alaska Aces -8.5
17/20
Mahindra Enforcers +8.5
17/20
Philippine - PBA Philippine Cup
Barangay Ginebra San Miguel v Phoenix Fuel Masters
22 Jan 10:45
7 More
Money Line
Barangay Ginebra San Miguel
4/11
Phoenix Fuel Masters
15/8
Point Spread
Barangay Ginebra San Miguel -5.5
17/20
Phoenix Fuel Masters +5.5
17/20
Total points
Over 188.5
Evens
Under 188.5
8/11