Tennis

Upcoming
Time
Competitions

TODAY - 11th Dec

08:25
Murtaza, Mudassar v Khalil, Yousaf
Murtaza, Mudassar
8/15
Khalil, Yousaf
11/8
08:30
Adler, Lou v Amanda Carreras
Adler, Lou
8/13
Amanda Carreras
6/5
08:30
C.-Y. Hsu/P. G. Thombare v K. Kawa/E. Webley-Smith
C.-Y. Hsu/P. G. Thombare
4/7
K. Kawa/E. Webley-Smith
5/4
08:30
J. A. Cristian/V. Strakhova v N. Kukharchuk/P.-C. Lee
J. A. Cristian/V. Strakhova
4/11
N. Kukharchuk/P.-C. Lee
15/8
08:30
Kanaphuet, Thitirat v Radilofe, Sariaka Veronika Rachelle
Kanaphuet, Thitirat
5/4
Radilofe, Sariaka Veronika Rachelle
4/7
08:30
M. Bolkvadze/A. Khabibulina v S. Mane/P. Shah
M. Bolkvadze/A. Khabibulina
1/16
S. Mane/P. Shah
7/1
08:30
Napolitano, Veronica v Batista Dodridge, Erika
Napolitano, Veronica
1/8
Batista Dodridge, Erika
9/2
08:30
Popescu, Anna v Oczachowska, Julia
Popescu, Anna
Evens
Oczachowska, Julia
8/11
08:30
Pyrozhenko, Mariya v Stuart, Amelia
Pyrozhenko, Mariya
11/2
Stuart, Amelia
1/10
08:30
Srbljak, Gorazd v Vanko, Tomas
Srbljak, Gorazd
1/40
Vanko, Tomas
12/1
08:30
Valentyna Ivakhnenko v Stefanie Voegele
Valentyna Ivakhnenko
5/2
Stefanie Voegele
2/7
08:40
Akbar, Mohammad Abid Ali Khan v Noguchi, Rio
Akbar, Mohammad Abid Ali Khan
10/1
Noguchi, Rio
1/33
08:40
Lebesheva, Darya v Niyonkuru, Aisha
Lebesheva, Darya
3/10
Niyonkuru, Aisha
12/5
08:40
Maciej Smola v Vanneste, Jeroen
Maciej Smola
8/11
Vanneste, Jeroen
Evens
08:40
Tomescu, Dan Alexandru v Rajski, Maciej
Tomescu, Dan Alexandru
11/4
Rajski, Maciej
1/4
09:00
Bougrat, Maelys v Feder, Ambre
Bougrat, Maelys
1/3
Feder, Ambre
9/4
09:00
Jacquet, Kyrian v Goveas, Aryan
Jacquet, Kyrian
4/5
Goveas, Aryan
10/11
09:00
Kraus, Sinja v Meyer, Emily
Kraus, Sinja
1/16
Meyer, Emily
7/1
09:00
Lene, Emma v Ghioroaie, Ylona-Georgiana
Lene, Emma
8/1
Ghioroaie, Ylona-Georgiana
1/20
09:00
Michaella Krajicek v Isabella Shinikova
Michaella Krajicek
4/7
Isabella Shinikova
5/4
09:00
O. Gavrila/G. N. Tatarus v L. Alessi/C. Girelli
O. Gavrila/G. N. Tatarus
1/20
L. Alessi/C. Girelli
15/2
09:00
Palosi, Stefan v Erler, Alexander
Palosi, Stefan
9/2
Erler, Alexander
1/8
09:00
Perchicot, Mathieu v Fellin, Manfred
Perchicot, Mathieu
1/16
Fellin, Manfred
7/1
09:00
T. Malesevic/L. Sipek v O. Abou Zekry/A. Makhorkina
T. Malesevic/L. Sipek
Evens
O. Abou Zekry/A. Makhorkina
8/11
09:10
Kulikova, Anastasia v Ivana Topcic
Kulikova, Anastasia
1/7
Ivana Topcic
4/1
09:10
Orpana, Oona v Ovcharenko, Ekaterina
Orpana, Oona
1/40
Ovcharenko, Ekaterina
12/1
09:15
G. Cordonnier/A. Dawani v S. Battaglino/L. Prevosto
G. Cordonnier/A. Dawani
8/5
S. Battaglino/L. Prevosto
4/9
09:15
I. Carou/N. Zaidman v E. Caleguer/S. Pointon
I. Carou/N. Zaidman
2/9
E. Caleguer/S. Pointon
11/4
09:15
M. Pfaff/F. O. Schommer v V. A. Dancu/M. Saffratti
M. Pfaff/F. O. Schommer
10/3
V. A. Dancu/M. Saffratti
2/11
09:30
Jastrzebska, Paulina v Lodikova, Daria
Jastrzebska, Paulina
8/1
Lodikova, Daria
1/20
09:55
Kumthonkittikul, Woravin v Choudhary, Ahmed
Kumthonkittikul, Woravin
5/4
Choudhary, Ahmed
4/7
10:00
Amandine Hesse v Evgeniya Rodina
Amandine Hesse
12/5
Evgeniya Rodina
3/10
10:00
Conde Monfort, Laia v Peruhova, Lyuboslava
Conde Monfort, Laia
1/6
Peruhova, Lyuboslava
7/2
10:00
Simic, Jelena v Gai, Clarissa
Simic, Jelena
1/12
Gai, Clarissa
6/1
10:00
Tona, Miriana v Mancuso, Emanuela
Tona, Miriana
1/100
Mancuso, Emanuela
14/1
10:30
A. Badawi/H. Fouad v Y. Ezzat/A. Zolotareva
A. Badawi/H. Fouad
17/10
Y. Ezzat/A. Zolotareva
2/5
10:30
A. Gaber/D. Uspensky v A. Arh/I. Krivic
A. Gaber/D. Uspensky
8/15
A. Arh/I. Krivic
11/8
10:30
J. L. S. Steur/J. M. J. Steur v I. G. Novac/A. Rastegaeva
J. L. S. Steur/J. M. J. Steur
1/12
I. G. Novac/A. Rastegaeva
11/2
10:30
Jakob Sude v Miladinovic, Marko
Jakob Sude
5/2
Miladinovic, Marko
2/7
10:30
K. Peckl/C. Roemer v A. Shoshyna/N. Ugrelidze
K. Peckl/C. Roemer
23/20
A. Shoshyna/N. Ugrelidze
8/13
10:30
Kristina Mladenovic v Vikhlyantseva, Natalia
Kristina Mladenovic
4/7
Vikhlyantseva, Natalia
5/4
10:30
R.-L. Jani/C. Lister v M. Barthel/O. Kalashnikova
R.-L. Jani/C. Lister
8/5
M. Barthel/O. Kalashnikova
4/9
10:30
S. Kent/C. Romeo v D. Milenkovic/T. Milosevic
S. Kent/C. Romeo
1/25
D. Milenkovic/T. Milosevic
17/2
10:30
S. S. Cadar/N. Radisic v A. Rusova/S. Samir
S. S. Cadar/N. Radisic
17/20
A. Rusova/S. Samir
5/6
10:30
V. Golubic/S. Sorribes Tormo v O. Govortsova/M. Minella
V. Golubic/S. Sorribes Tormo
8/15
O. Govortsova/M. Minella
11/8
10:30
Villet, Marie v Zantedeschi, Aurora
Villet, Marie
5/2
Zantedeschi, Aurora
2/7
11:30
Boentgen, Patricia v Gemovic, Elena
Boentgen, Patricia
11/4
Gemovic, Elena
1/4
11:30
Geiss, Janina v Peng, Suqing
Geiss, Janina
4/9
Peng, Suqing
13/8
11:30
Prince, Shelby v Weedon, Kirsten-Andrea
Prince, Shelby
14/1
Weedon, Kirsten-Andrea
1/100
11:30
Traub, Julia v Nyonda, Manuella Maria Lisa
Traub, Julia
1/8
Nyonda, Manuella Maria Lisa
9/2
12:00
Jaimee Floyd Angele v Karatsev, Aslan
Jaimee Floyd Angele
9/2
Karatsev, Aslan
1/8
12:00
Chung, Yunseong v Lozan, Cristian
Chung, Yunseong
1/5
Lozan, Cristian
10/3
12:00
Tatjana Maria v Juvan, Kaja
Tatjana Maria
8/15
Juvan, Kaja
11/8
13:30
Bittoun Kouzmine, Constantin v Goncalo Oliveira
Bittoun Kouzmine, Constantin
10/3
Goncalo Oliveira
1/5
13:30
Feitt, Franco v Huertas Del Pino, Connor
Feitt, Franco
6/5
Huertas Del Pino, Connor
8/13
13:30
Hardt, Nick v Cressy, Maxime
Hardt, Nick
4/1
Cressy, Maxime
1/7
13:30
Huertas Del Pino Cordova, Arklon v Kumar, Omni
Huertas Del Pino Cordova, Arklon
2/5
Kumar, Omni
7/4
13:30
Marc Giner v Alexander Zhurbin
Marc Giner
Evens
Alexander Zhurbin
8/11
13:30
Tenti, Fermin v Gautier, Alexis
Tenti, Fermin
5/2
Gautier, Alexis
2/7
15:00
Ajdukovic, Duje v Kobelt, Peter
Ajdukovic, Duje
11/10
Kobelt, Peter
4/6
15:00
Catanzariti, A J v Freund, Simon
Catanzariti, A J
13/8
Freund, Simon
4/9
15:00
Maginley, Herbert Jody v Urrea, Andres
Maginley, Herbert Jody
1/5
Urrea, Andres
10/3
15:00
Olivares, Jose v Jose Pereira
Olivares, Jose
8/13
Jose Pereira
6/5
15:00
Shannan Zayid, Mubarak v Lakat, Florian
Shannan Zayid, Mubarak
3/1
Lakat, Florian
2/9
15:00
Tabilo, Alejandro v Mercier, Tyler
Tabilo, Alejandro
1/12
Mercier, Tyler
6/1
15:00
Virgili, Adelchi v Orlov, Vladyslav
Virgili, Adelchi
SUSP
Orlov, Vladyslav
SUSP
16:30
DEN Heijer, Guy v Tak Khunn Wang
DEN Heijer, Guy
6/1
Tak Khunn Wang
1/12
16:30
Hinsching, Joao v Butsch, Justin
Hinsching, Joao
7/4
Butsch, Justin
2/5
16:30
Jorge Brian Panta Herreros v Bertran, Peter
Jorge Brian Panta Herreros
8/15
Bertran, Peter
11/8
16:30
Mendez, Matthew v Etcheverry, Tomas Martin
Mendez, Matthew
9/2
Etcheverry, Tomas Martin
1/8
16:30
Mick Lescure v Edoardo Eremin
Mick Lescure
SUSP
Edoardo Eremin
SUSP
16:30
Spec, Matic v Bellier, Antoine
Spec, Matic
6/4
Bellier, Antoine
1/2
16:30
Statzberger, Thomas v Richard Muzaev
Statzberger, Thomas
8/13
Richard Muzaev
6/5
16:30
Zarichanskiy, Daniil v Tikhomirov, Maksim
Zarichanskiy, Daniil
11/8
Tikhomirov, Maksim
8/15
23:00
Alex Bolt v Santillan, Akira
Alex Bolt
4/6
Santillan, Akira
11/10
23:00
Hijikata, Rinky v James Duckworth
Hijikata, Rinky
6/1
James Duckworth
1/12
23:00
Kelly, Dayne v Luke Saville
Kelly, Dayne
10/11
Luke Saville
4/5
23:00
Maverick Banes v John-Patrick Smith
Maverick Banes
2/1
John-Patrick Smith
4/11
Tennis - Australian Open 2019 Wildcard Playoff - Men's
Alex Bolt v Santillan, Akira
11 Dec 23:00
8 More
Match Betting
Alex Bolt
4/6
Santillan, Akira
11/10
Set 1 Result
Alex Bolt
8/11
Santillan, Akira
Evens
Set 2 Result
Alex Bolt
8/11
Santillan, Akira
Evens
Tennis - Australian Open 2019 Wildcard Playoff - Men's
Hijikata, Rinky v James Duckworth
11 Dec 23:00
8 More
Match Betting
Hijikata, Rinky
6/1
James Duckworth
1/12
Set 1 Result
Hijikata, Rinky
3/1
James Duckworth
1/5
Set 2 Result
Hijikata, Rinky
3/1
James Duckworth
1/5
Perf Tennis All Tennis - Perf Brest Challenger
Perf_BIP_05122018_TNEn30H441 v A442
11 Dec 05:00
14 More
Games Handicap
Sel3 +2.5
SUSP
Handicap 2-way
Sel1 -2.5
SUSP
Current Game 3rd Point
Sel2
SUSP
Perf Tennis All Tennis - Perf Brest Challenger
Perf_BIP_05122018_TNEn30H443 v A445
11 Dec 05:00
25 More
Games Handicap
Sel3 +2.5
SUSP
Totals Over/Under
Sel1 -2.5
SUSP
Race to 4 Games
Sel1
23/49