Tennis

Upcoming
Time
Competitions

TODAY - 23rd Aug

02:50
Santiago Gonzalez / Fabrice Martin v Robert Lindstedt / Alexander Peya
To watch live streams you must be logged in and have a positive balance or placed a bet in the last 24 hours.
Santiago Gonzalez / Fabrice Martin
5/6
Robert Lindstedt / Alexander Peya
5/6
03:10
Rika Fujiwara v Ueda, Ramu
Rika Fujiwara
2/7
Ueda, Ramu
5/2
03:30
Yoshitomi, Aiko v Okuno, Ayaka
Yoshitomi, Aiko
5/6
Okuno, Ayaka
5/6
07:30
Akgul Amanmuradova v An-Sophie Mestach
Akgul Amanmuradova
5/2
An-Sophie Mestach
2/7
07:30
Natela Dzalamidze v Michaela Honcova
Natela Dzalamidze
5/6
Michaela Honcova
5/6
07:30
Sofia Shapatava v Valeria Savinykh
Sofia Shapatava
5/6
Valeria Savinykh
5/6
08:00
Patricio Heras v Alon Elia
Patricio Heras
1/7
Alon Elia
4/1
09:00
Amelie Intert v Tatachar Venugopal, Dhruthi
Amelie Intert
1/3
Tatachar Venugopal, Dhruthi
2/1
09:00
Casteleyn, Emily v Tayisiya Morderger
Casteleyn, Emily
20/1
Tayisiya Morderger
SUSP
09:00
Chichi Scholl v Novotna, Karolina
Chichi Scholl
1/25
Novotna, Karolina
9/1
09:00
Christoph Negritu v Boutillier, Remi
Christoph Negritu
2/1
Boutillier, Remi
4/11
09:00
Gabriela Ce v Potapova, Anastasia
Gabriela Ce
3/1
Potapova, Anastasia
2/9
09:00
Harriet Dart v Ayla Aksu
Harriet Dart
11/8
Ayla Aksu
8/15
09:00
Hoedt, Merel v Deborah Kerfs
Hoedt, Merel
6/4
Deborah Kerfs
1/2
09:00
Ipek Oz v Julia Wachaczyk
Ipek Oz
9/2
Julia Wachaczyk
1/8
09:00
Mayer, Patrick v Haim, Matthias
Mayer, Patrick
13/2
Haim, Matthias
1/14
09:00
Tara Moore v Dea Herdzelas
Tara Moore
4/7
Dea Herdzelas
5/4
09:30
De Vincentis, Matteo v Kirkin, Ergi
De Vincentis, Matteo
6/5
Kirkin, Ergi
8/13
09:30
Dimitar Kuzmanov v Dimitrov, Martin
Dimitar Kuzmanov
SUSP
Dimitrov, Martin
12/1
09:30
Galoppini, Davide v Turchetti, Nicolo
Galoppini, Davide
2/5
Turchetti, Nicolo
7/4
09:30
Griekspoor, Tallon v Donev, Gabriel
Griekspoor, Tallon
1/5
Donev, Gabriel
10/3
09:30
Guerrieri, Andrea v Bensoussan, Samuel
Guerrieri, Andrea
5/2
Bensoussan, Samuel
2/7
09:30
Tomislav Brkic v Shubladze, Vazha
Tomislav Brkic
SUSP
Shubladze, Vazha
14/1
09:30
Turco, Andrea v Crepatte, Baptiste
Turco, Andrea
13/2
Crepatte, Baptiste
1/14
10:00
Huesler, Marc-Andrea v Hiroyasu Ehara
Huesler, Marc-Andrea
12/5
Hiroyasu Ehara
3/10
10:00
Smirnova, Victoria v Bovy, Margaux
Smirnova, Victoria
11/8
Bovy, Margaux
8/15
10:30
Bibiane Schoofs v Ana Veselinovic
Bibiane Schoofs
2/9
Ana Veselinovic
3/1
10:30
Paula Ormaechea v Gouvernante, Donnaroza
Paula Ormaechea
1/16
Gouvernante, Donnaroza
8/1
10:30
Tim Puetz v Baltensperger, Raphael
Tim Puetz
1/14
Baltensperger, Raphael
13/2
11:00
Aksu, Cengiz v Muhammet Haylaz
Aksu, Cengiz
11/8
Muhammet Haylaz
8/15
11:00
Baldi, Filippo v Battaglino, Stefano
Baldi, Filippo
1/25
Battaglino, Stefano
8/1
11:00
Durasovic, Viktor v Javier Marti
Durasovic, Viktor
4/1
Javier Marti
1/7
11:00
Franco Feitt v Cengiz, Baran
Franco Feitt
1/5
Cengiz, Baran
10/3
11:30
Borroni, Andrea v Fonio, Giovanni
Borroni, Andrea
9/2
Fonio, Giovanni
1/8
11:30
Spiteri, Dalila v Vallone, Lisa
Spiteri, Dalila
1/9
Vallone, Lisa
5/1
11:30
Virgili, Adelchi v Gabrieli, Tommaso
Virgili, Adelchi
1/10
Gabrieli, Tommaso
11/2
12:00
Adler, Lou v Alice Moroni
Adler, Lou
11/4
Alice Moroni
1/4
12:00
Castelnuovo, Luca v Tobias Simon
Castelnuovo, Luca
7/2
Tobias Simon
1/6
12:00
Catherine Chantraine v Jorge, Francisca
Catherine Chantraine
2/5
Jorge, Francisca
7/4
12:00
Karen Barbat v Ani Vangelova
Karen Barbat
1/6
Ani Vangelova
7/2
12:00
Kopeinigg, Daniel v Moeller, Marvin
Kopeinigg, Daniel
8/1
Moeller, Marvin
1/25
12:00
Michel, Lara v Guglielminotti, Sara
Michel, Lara
SUSP
Guglielminotti, Sara
20/1
12:30
Adrien Bossel v Paul, Jakub
Adrien Bossel
1/7
Paul, Jakub
4/1
12:30
Marek Jaloviec v Adam Pavlasek
Marek Jaloviec
9/2
Adam Pavlasek
1/8
12:30
Steven Diez v Oscar Otte
Steven Diez
9/4
Oscar Otte
1/3
13:00
DI Pietro, Alessia v Claudia Giovine
DI Pietro, Alessia
8/1
Claudia Giovine
1/20
13:30
Capecchi, Daniele v Marco Bortolotti
Capecchi, Daniele
5/6
Marco Bortolotti
5/6
13:30
Kommer, Franziska v Karregat, Dominique
Kommer, Franziska
11/8
Karregat, Dominique
8/15
14:00
Tommy Robredo v Kimmer Coppejans
Tommy Robredo
4/7
Kimmer Coppejans
5/4
15:00
Douglas, Jake v Schmid, Aaron
Douglas, Jake
2/5
Schmid, Aaron
7/4
16:00
Andrea Basso v Gola, Andrea
Andrea Basso
SUSP
Gola, Andrea
25/1
16:00
Basak Eraydin v Dinah Pfizenmaier
Basak Eraydin
1/3
Dinah Pfizenmaier
9/4
16:00
Benjamin Bonzi v Raymond Sarmiento
Benjamin Bonzi
6/5
Raymond Sarmiento
8/13
16:00
Brayden Schnur v Mitchell Krueger
Brayden Schnur
6/5
Mitchell Krueger
8/13
16:00
Federico Coria v Egor Gerasimov
Federico Coria
7/2
Egor Gerasimov
1/6
16:00
Filip Krajinovic v Lukas Rosol
Filip Krajinovic
8/15
Lukas Rosol
11/8
16:00
Francoise Abanda v Alexandra Panova
Francoise Abanda
1/9
Alexandra Panova
5/1
16:00
Ipek Soylu v Amanda Anisimova
Ipek Soylu
11/4
Amanda Anisimova
1/4
16:00
Jeffrey John Wolf v John-Patrick Smith
Jeffrey John Wolf
7/1
John-Patrick Smith
1/16
16:00
Konstantin Kravchuk v Peter Polansky
Konstantin Kravchuk
13/8
Peter Polansky
4/9
16:00
Lizette Cabrera v Tamara Korpatsch
Lizette Cabrera
6/5
Tamara Korpatsch
8/13
16:00
Marc Sieber v Link, Joel Vincent
Marc Sieber
SUSP
Link, Joel Vincent
20/1
16:00
Mayo Hibi v Antonia Lottner
Mayo Hibi
6/5
Antonia Lottner
8/13
16:00
Quentin Halys v Tim Smyczek
Quentin Halys
8/11
Tim Smyczek
Evens
16:00
Stefano Napolitano v Blaz Rola
Stefano Napolitano
8/15
Blaz Rola
11/8
16:00
Usue Maitane Arconada v VIKTORIA KUZMOVA
Usue Maitane Arconada
9/4
VIKTORIA KUZMOVA
1/3
16:30
Guillermo Garcia-Lopez v Danilo Petrovic
Guillermo Garcia-Lopez
1/2
Danilo Petrovic
6/4
17:00
Kirsten Flipkens v Ana Bogdan
To watch live streams you must be logged in and have a positive balance or placed a bet in the last 24 hours.
Kirsten Flipkens
1/2
Ana Bogdan
13/8
17:00
Cantos Siemers, Irina v Kremer, Dana
Cantos Siemers, Irina
9/4
Kremer, Dana
1/3
17:20
Danka Kovinic v Conny Perrin
Danka Kovinic
1/3
Conny Perrin
9/4
17:20
Stefanie Voegele v Jessica Pegula
Stefanie Voegele
Evens
Jessica Pegula
8/11
18:00
Austin Krajicek v Mohamed Safwat
Austin Krajicek
4/9
Mohamed Safwat
13/8
18:00
Calvin Hemery v Nicolas Jarry
Calvin Hemery
6/4
Nicolas Jarry
1/2
18:00
Daniela Seguel v VERA LAPKO
Daniela Seguel
9/2
VERA LAPKO
1/8
18:00
Darian King v Daniel Nguyen
Darian King
2/5
Daniel Nguyen
7/4
18:00
Di Wu v Stefanos Tsitsipas
Di Wu
11/4
Stefanos Tsitsipas
1/4
18:00
Georgia Brescia v Patricia Maria Tig
Georgia Brescia
12/5
Patricia Maria Tig
3/10
18:00
Katie Boulter v Danielle Rose Collins
Katie Boulter
6/4
Danielle Rose Collins
1/2
18:00
Lukas Lacko v Laurynas Grigelis
Lukas Lacko
2/9
Laurynas Grigelis
3/1
18:00
Marcelo Arevalo v Matteo Berrettini
Marcelo Arevalo
7/2
Matteo Berrettini
1/6
18:00
Nicolas Mahut v Soon Woo Kwon
Nicolas Mahut
1/4
Soon Woo Kwon
11/4
18:00
Ramkumar Ramanathan v Paul-Henri Mathieu
Ramkumar Ramanathan
8/13
Paul-Henri Mathieu
6/5
18:00
Tereza Martincova v Valentini Grammatikopoulou
Tereza Martincova
1/2
Valentini Grammatikopoulou
6/4
18:35
Maryna Zanevska v Jacqueline Cako
Maryna Zanevska
1/6
Jacqueline Cako
7/2
18:35
Sabina Sharipova v Su Jeong Jang
Sabina Sharipova
6/4
Su Jeong Jang
1/2
18:35
Ysaline Bonaventure v PATTY SCHNYDER
Ysaline Bonaventure
6/5
PATTY SCHNYDER
8/13
18:40
Alla Kudryavtseva v Laura Robson
Alla Kudryavtseva
10/11
Laura Robson
4/5
19:00
Magda Linette v Shuai Zhang
To watch live streams you must be logged in and have a positive balance or placed a bet in the last 24 hours.
Magda Linette
6/4
Shuai Zhang
8/15
19:50
Kateryna Kozlova v Chloe Paquet
Kateryna Kozlova
1/7
Chloe Paquet
4/1
19:55
Sesil Karatantcheva v Arantxa Rus
Sesil Karatantcheva
7/4
Arantxa Rus
2/5
20:00
Alejandro Gonzalez v Matthew Ebden
Alejandro Gonzalez
10/3
Matthew Ebden
1/5
20:00
Anna Zaja v Quirine Lemoine
Anna Zaja
4/7
Quirine Lemoine
5/4
20:00
Cem Ilkel v William Blumberg
Cem Ilkel
Evens
William Blumberg
8/11
20:00
Evan King v Salvatore Caruso
Evan King
6/5
Salvatore Caruso
8/13
20:00
Igor Sijsling v Michael Mmoh
Igor Sijsling
7/2
Michael Mmoh
1/6
20:00
Ivana Jorovic v Cagla Buyukakcay
Ivana Jorovic
5/6
Cagla Buyukakcay
5/6
20:00
Jil Belen Teichmann v Naomi Broady
Jil Belen Teichmann
Evens
Naomi Broady
8/11
20:00
Marco Trungelliti v Jared Hiltzik
Marco Trungelliti
1/6
Jared Hiltzik
7/2
20:00
Nicole Gibbs v Francesca Di Lorenzo
Nicole Gibbs
1/4
Francesca Di Lorenzo
11/4
20:00
Renzo Olivo v Jeremy Jahn
Renzo Olivo
4/7
Jeremy Jahn
5/4
22:00
Anna Schmiedlova v Dalma Galfi
Anna Schmiedlova
2/5
Dalma Galfi
7/4
22:00
Caroline Dolehide v Claire Liu
Caroline Dolehide
8/15
Claire Liu
11/8
22:00
Cedrik-Marcel Stebe v Aldin Setkic
Cedrik-Marcel Stebe
1/3
Aldin Setkic
9/4
22:00
Lin Zhu v Eri Hozumi
Lin Zhu
1/2
Eri Hozumi
6/4
22:00
Marina Erakovic v Fanny Stollar
Marina Erakovic
2/7
Fanny Stollar
5/2
22:00
Mirza Basic v Sam Groth
Mirza Basic
Evens
Sam Groth
8/11
22:00
Polina Monova v Catherine Mcnally
Polina Monova
4/9
Catherine Mcnally
13/8
22:00
Roberto Quiroz v Adrian Menendez-Maceiras
Roberto Quiroz
11/8
Adrian Menendez-Maceiras
8/15
22:00
VICTORIA KAMENSKAYA v Ann Li
VICTORIA KAMENSKAYA
8/11
Ann Li
Evens
Tennis All Tennis - Connecticut Open
AlizÉ Cornet v Dominika Cibulkova
24 Aug 00:00
28 More
Match betting
AlizÉ Cornet
13/8
Dominika Cibulkova
1/2
Set 1 Result
AlizÉ Cornet
11/8
Dominika Cibulkova
8/15
Set 2 Result
AlizÉ Cornet
11/8
Dominika Cibulkova
8/15