In-Play

Tennis

Edan Leshem
Enzo Couacaud
S 0 0
G 2 3
P 0 0
Edan Leshem
13/5
Enzo Couacaud
1/4
Valentyna Ivakhnenko
Olga Danilovic
S 0 1
G 0 0
P 0 0
Valentyna Ivakhnenko
5/2
Olga Danilovic
2/7
Marta Kostyuk
Julia Grabher
S 0 1
G 0 1
P 15 0
Marta Kostyuk
6/1
Julia Grabher
1/11
Clemence Fayol
Julia Wachaczyk
S 0 1
G 0 0
P 30 15
Clemence Fayol
9/1
Julia Wachaczyk
1/20

Football

Balcatta
Subiaco
0 3
86 min
A
1/10000
ECU Joondalup
Sorrento FC
1 3
80 min
H
50/1
D
20/1
A
1/66
Joondalup United
Cockburn City
1 2
82 min
H
25/1
D
17/4
A
2/11
Mandurah City
Perth Glory Youth
1 1
84 min
H
17/2
D
10/21
A
23/10
Sutherland Sharks
APIA Leichhardt Tigers
0 3
52 min
A
SUSP
Broadmeadow Magic
Valentine Phoenix
1 1
40 min
H
Evens
D
2/1
A
3/1

Basketball

Alvark Toyko
Akita Northern Happinets
38 19
Osaka Evessa
Aisin Seahorses
38 36
Osaka Evessa
37/20
Aisin Seahorses
4/11

Volleyball

VC Primorochka Women
Ufimochka-UGNTU Women
S 2 1
P 22 10
UST Tigresses Women
FEU Lady Tamaraws Women
S 0 1
P 0 0
UST Tigresses Women
5/4
FEU Lady Tamaraws Women
4/7

Cricket

India
Australia
1st 208/6
2nd
India
8/13
Australia
9/4
Draw
11/2

Rugby League

Parramatta Eels
Cronulla Sharks
0 12
Parramatta Eels
11/2
Cronulla Sharks
2/15
Draw
14/1

Aussie Rules

Essendon 3.3 (21) - 2.1 (13) Hawthorn
Essendon
11/8
Hawthorn
11/20

Highlights

Golf

25/3
12:30
2017 WGC-Dell Match Play
25/3
11:00
2017 Puerto Rico Open
6/4
13:00
2017 US Masters

Snooker

27/3
03:00
2017 China Open

Football

26/3
17:00
England vs Lithuania
H
1/9
D
15/2
A
22/1
25/3
08:50
Brisbane Roar vs Melbourne Victory
H
10/11
D
5/2
A
14/5
25/3
12:15
Lincoln City vs Forest Green
H
11/8
D
12/5
A
19/10
25/3
12:30
Dundee United vs St Mirren
H
23/20
D
12/5
A
23/10
25/3
17:00
Sweden vs Belarus
H
1/2
D
14/5
A
13/2
25/3
17:00
Andorra vs Faroe Islands
H
11/2
D
13/5
A
3/5
25/3
17:00
Switzerland vs Latvia
H
1/11
D
9/1
A
28/1
25/3
17:00
Bosnia Herzegovina vs Gibraltar
H
1/200
D
13/1
A
50/1
25/3
17:00
Cyprus vs Estonia
H
6/5
D
2/1
A
13/5
25/3
18:00
New England Revolution vs Minnesota United
H
4/11
D
15/4
A
13/2
25/3
19:45
Luxembourg vs France
H
40/1
D
14/1
A
1/22
25/3
19:45
Bulgaria vs Netherlands
H
11/2
D
16/5
A
10/21
25/3
19:45
Portugal vs Hungary
H
1/4
D
4/1
A
12/1
25/3
19:45
Belgium vs Greece
H
1/4
D
17/4
A
11/1
25/3
20:00
New York Red Bulls vs Real Salt Lake
H
2/5
D
10/3
A
7/1

Horse Racing

25/3
13:50
13:50 Newbury
25/3
14:00
14:00 Meydan
25/3
14:25
14:25 Newbury
25/3
14:40
14:40 Kelso

Rugby Union

25/3
08:45
Brumbies vs Highlanders
Brumbies
5/4
Draw
18/1
Highlanders
4/6
25/3
10:55
Sunwolves vs Stormers
Sunwolves
6/1
Draw
28/1
Stormers
1/10
25/3
13:05
Kings vs Lions
Kings
12/1
Draw
33/1
Lions
1/50
25/3
13:45
Racing 92 vs Clermont Auvergne
Racing 92
2/5
Draw
16/1
Clermont Auvergne
15/8
25/3
15:00
Exeter vs Sale
Exeter
1/12
Draw
25/1
Sale
7/1
25/3
15:00
Harlequins vs Newcastle
Harlequins
2/11
Draw
22/1
Newcastle
4/1
25/3
15:00
Northampton vs Leicester
Northampton
4/7
Draw
18/1
Leicester
6/4
25/3
15:00
Leinster vs Cardiff Blues
Leinster
1/12
Draw
25/1
Cardiff Blues
5/1

Cricket

25/3
09:00
Sri Lanka vs Bangladesh - 1st ODI
Sri Lanka
4/7
Bangladesh
11/8
26/3
17:30
West Indies vs Pakistan - 1st T20
West Indies
8/11
Pakistan
11/10

Baseball

1/4
00:05
2017 World Series

Rugby League

25/3
10:05
Gold Coast Titans vs North Queensland Cowboys
Gold Coast Titans
6/5
North Queensland Cowboys
7/10
Draw
18/1

Boxing

25/3
22:00
Jorge Linares vs Anthony Crolla
Jorge Linares
1/2
Anthony Crolla
7/4
Draw or Technical Draw
20/1
25/3
20:30
Katie Taylor vs Milena Koleva
Katie Taylor
1/200
Milena Koleva
20/1
Draw or Technical Draw
33/1
25/3
19:10
Martin Joseph Ward vs Maxi Hughes
Martin Joseph Ward
1/6
Maxi Hughes
9/2
Draw or Technical Draw
25/1
25/3
21:00
Jack Arnfield vs Brian Rose
Jack Arnfield
4/7
Brian Rose
6/4
Draw or Technical Draw
20/1

GAA

25/3
19:00
Dublin vs Roscommon
Dublin
1/33
Draw
20/1
Roscommon
12/1
25/3
19:00
Laois vs Longford
Laois
4/6
Draw
15/2
Longford
13/8
26/3
15:00
Tyrone vs Mayo
Tyrone
8/11
Draw
13/2
Mayo
13/8

Motor Racing

26/3
06:00
2017 Australian Grand Prix

TV & Specials

25/3
20:30
2017 The Voice
Al Quoz Sprint 1/5 1-2-3 14:00 Meydan More
6
Ertijaal
6/4
11
Limato
5/2
5
Jungle Cat
6/1